بوریسکا ، پسری که می‌گوید در مریخ زندگی کرده است!

ارسال شده توسط: حسین مرادی .

به گزارش جمهوریت ;

۱۲ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۲۱:۵۰

بوریسکا کیپریانوویچ که اکنون ۲۲ ساله است از زمان ۷ سالگی ادعا کرد زندگی قبلی خود را در مریخ گذرانده و پس از نابودی تمدن پیشرفته سیاره سرخ، همانند یک نوزاد در زمین متولد شده است.

بوریسکا کیپریانوویچ پسر باهوشی است که ادعا می‌کند زندگی در سیاره سرخ را تجربه کرده است. اظهارنظرهای این جوان ۲۲ ساله نگرانی‌های زیادی را برای کارشناسان به وجود آورده است. بوریسکا کیپریانوویچ در سال ۲۰۰۸ میلادی مورد توجه نظریه‌پردازان توطئه قرار گرفت و بر اساس زندگی آن مستندی با نام «بوریسکا؛ پسر نیلی از مریخ» ساخته شده است.

ماجرای زندگی در مریخ

بوریسکا کیپریانوویچ از زمان کودکی تاکنون ادعا می‌کند زندگی قبلی خود را در سیاره سرخ گذرانده است. وی مدعی است پیش از اینکه در این دنیا متولد شود، در تمدن پیشرفته سیاره مریخ زندگی می‌کرد، اما به دلیل جنگ‌های هسته‌ای حیات به طور کامل بر روی مریخ نابود شد. وی عنوان می‌کند مردم سیاره سرخ دارای دو متر قد بوده‌اند و به جای اکسیژن می‌توانستند از دی اکسید کربن تنفس کنند. این پسر جوان مدعی است در زندگی قبلی خود در مریخ خلبان بود که پس از نابودی این سیاره در سال ۱۹۹۶ به شکل انسان در زمین متولد شد.

مریخ

این جوان بر این باور است که رازهای متعددی در زندگی بشر وجود داشته که کلید این رازها در مجسمه بزرگ ابوالهول واقع در مصر وجود دارد و قفل این مجسمه نیز در قسمتی از پشت آن قرار دارد. وی می‌گوید زمانی که این مجسمه باز شود، زندگی بشر کاملا متحول خواهد شد.

مجسمه ابوالهلماجرای زندگی بوریسکا کیپریانوویچ در بسیاری از وبسایت‌های نظریه‌پردازان توطئه مورد بحث قرار می‌گیرد. وی می‌گوید از تمامی هم‌سن‌های خود باهوش‌تر است و از ۱۸ ماهگی قادر به نوشتن، خواندن و صحبت کردن بوده است. این جوان برای اولین بار از سن ۷ سالگی در کشور روسیه معروف شد و ادعاهای خود را از همان زمان مطرح کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.