امروز ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۶:۳۶ ق.ظ

مشکل وای فای تبلت سامسونگ گلکسی تب S5e به دلیل طراحی سخت افزاری است

به نظر می رسد که سامسونگ به چالش و بحران عادت کرده است.

به گزارش جمهوریت ;

به نظر می رسد که سامسونگ به چالش و بحران عادت کرده است. بزرگ‌ترین بحرانی که پشت سر گذاشت؛ ماجرای آتش گرفتن فبلت‌های گلکسی نوت ۷ در سال ۲۰۱۶ بود و پس از مشکل نمایشگر گوشی تاشو گلکسی فولد و حالا احتمالا یک بازخوانی دیگر برای محصولات فروخته شده اما این بار در دسته بندی تبلت ها! گفته می‌شود مشکل وای فای تبلت سامسونگ گلکسی تب S5e به دلیل طراحی سخت افزاری است و در ادامه با هم درباره آن صحبت می کنیم، با ترنجی همراه باشید.

مشکل وای فای تبلت سامسونگ گلکسی تب S5e

تبلت گلکسی تب اس ۵ ای

تبلت گلکسی تب اس ۵ ای

اما پس از آن، به نظر می‌رسد این شرکت کره‌ای در سال ۲۰۱۹ نیز دو چالش و بحران بزرگ را پیش‌رو خواهد داشت. پس از گزارش‌های منتشر شده پیرامون مشکلات صفحه‌نمایش گوشی گلکسی فولد در روزهای گذشته، حالا نوبت به تبلت جدید این شرکت رسیده است.

ظاهرا یک اشتباه عجیب و غریب در طراحی تبلت گلکسی تب S5e باعث از کار افتادن وای‌فای و قطع سیگنال‌دهی می‌شود.

سایت SamMobile گزارش داده چندین کاربر شکایت کردند وقتی کناره‌های پایینی این تبلت را به صورت افقی می‌گیرند؛ به‌طوری‌که دوربین تشخیص چهره و سلفی آن روبروی آن‌ها است؛ وای‌فای قطع شده یا سرعت اتصال بسیار پایین می‌آید. به نظر می‌ٰسد، دست‌های کاربران مانعی برای دریافت سیگنال‌ها می‌شود.

یکی از خریداران تبلت Galaxy Tab S5e گزارش داده است به محض اینکه با دست‌اش گوشه‌های پایینی تبلت را می‌گیرد؛ وای‌فای قطع می‌شود یا شبکه را نمی‌شناسد. این کاربر مطمئن شده است یک مشکل بزرگ در طراحی تبلت سامسونگ وجود دارد.

گلکسی تب اس ۵ ای (Galaxy Tab s5e) را از گوشه‌های بالا بگیرید!!!

خریداران این تبلت می‌توانند گلکسی تب جدید سامسونگ را به طور افقی در دست نگیرید یا دست‌شان را روی گوشه‌های کناری پایینی قرار ندهند ولی تبلت‌ها طوری طراحی شدند که در حالت‌های مختلف افقی و عمودی استفاده شوند.

ممکن است کاربران بخواهند از خودشان عکس سلفی بگیرند یا فیلم‌های نتفلیکس را آنلاین تماشا کنند. تایپ سریع یک ایمیل یا اجرای یک بازی هم در غالب اوقات به حالت افقی تبلت انجام می‌شود.

آزمایش‌های سایت SamMobile نشان می‌دهد این مشکل طراحی وجود دارد و اگرچه وای‌فای به طور کامل قطع نمی‌شود ولی سیگنال‌ها به شدت افت کرده و روی سرعت اینترنت تاثیرگذار هستند.

احتمالا هیچ به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای حل این مشکل وجود نخواهد داشت و خریداران قبلی گلکسی تب اس ۵ ای چاره‌ای برای فرار از این مشکل ندارند. هنوز سامسونگ نسبت به این گزارش‌ها و مشکل طراحی تبلت جدید خود واکنشی نشان نداده است.

نظر شما درباره این اتفاقات پیرامون محصولات سامسونگ چیست؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.