جهاد اسلامی: در صورت تجاوز دشمن، شهرهای بزرگ اسرائیل را هدف قرار می‌دهیم

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرد که اگر تل‌آویو بخواهد مقاومت فلسطین را هدف قرار دهد، مقاومت نیز بزرگترین شهرهای اسرائیل را بمباران خواهد کرد.

به گزارش جمهوریت ;

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین تأکید کرد که اگر تل‌آویو بخواهد مقاومت فلسطین را هدف قرار دهد، مقاومت نیز بزرگترین شهرهای اسرائیل را بمباران خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه روسیا الیوم، زیاد النخاله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در واکنش به حملات هوایی ارتش رژیم صهیونیستی به پایگاه‌های مقاومت در شمال غزه تأکید کرد: هرگونه تجاوز دشمن صهیونیستی علیه هر یک از اعضای مقاومت با پاسخ و واکنشی محکم مواجه خواهد شد. اگر دشمن صهیونیستی بخواهد مقاومت را مورد حمله قرار داده و رهبران آن را ترور کند، مقاومت شهرهای بزرگ اسرائیل را مورد حمله قرار خواهد داد.

وی گفت: تا زمانی که محاصره غزه ادامه داشته باشد ما آتش‌بس را نمی‌پذیریم. هرگز نمی‌پذیریم مردم فلسطین همچنان در محاصره باشند. ما شهادت در میدان جنگ را به این ترجیح می‌دهیم که کودکانمان از گرسنگی بمیرند یا اعضای مقاومت در میدان به خاطر نیازهای انسانی کشته شوند. ما شهادت در میدان را به تسلیم شدن در برابر محاصره ترجیح می‌دهیم.

النخاله تصریح کرد که مقاومت فلسطین بدون در نظر گرفتن هرگونه تفاهم و توافقی با دشمن صهیونیستی، به تجاوزات این رژیم پاسخ می‌دهد و خطوط قرمزی مقابل آن نخواهد بود.

وی تأکید کرد که رژیم صهیونیستی از اجرای توافق‌های حاصل شده با مقاومت فلسطین تحت نظارت مصر، قطر و سازمان ملل طفره می‌رود و احتمالا این توافق‌ها را لغو کند.

دبیرکل جهاد اسلامی تأکید کرد که مقاومت فلسطین مادامی که رژیم صهیونیستی و اشغالگری آن وجود داشته باشد، باقی و پابرجا است.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.