از نام من سوءاستفاده شد/ از مدیریت فولاد گله دارم

به گزارش خبرنگار مهر، حسین فرکی شامگاه پنجشنبه پس از تساوی تیمش در برابر فولاد خوزستان در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: قبل از هر چیز از فرصت استفاده می‌کنم و باید اعلام کنم که سیل در استان‌های مختلف مردم را گرفتار کرد و اگر عزیزی در این بین از دست رفته به خانواده آنها تسلیت می‌گویم از همه مردم هم می‌خواهم یاری کنند که این مردم به خانه خود برگردند.

به گزارش جمهوریت ;

به گزارش خبرنگار مهر، حسین فرکی شامگاه پنجشنبه پس از تساوی تیمش در برابر فولاد خوزستان در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: قبل از هر چیز از فرصت استفاده می‌کنم و باید اعلام کنم که سیل در استان‌های مختلف مردم را گرفتار کرد و اگر عزیزی در این بین از دست رفته به خانواده آنها تسلیت می‌گویم از همه مردم هم می‌خواهم یاری کنند که این مردم به خانه خود برگردند.

وی افزود: به مردم خوزستان و هواداران تیم فولاد به خاطر صبر و حوصله شأن تبریک میگویم. به مدیران باشگاه و کسانی که باعث شده ورزشگاه فولاد آرنا افتخار کشور شود، تبریک می‌گویم. در این ورزشگاه بازی کردن جذابیت‌های خودش را دارد ما انتظار داشتیم که بازی‌های آسیایی فولاد در این ورزشگاه برگزار شود ولی این اتفاق در ورزشگاه غدیر رخ داد که این هم یک توفیق برای ما بود.

فرکی تاکید کرد: دوست داشتم دیروز در نشست خبری حضور پیدا می‌کردم ولی بخشی از صحبت‌های من گله از مدیریت فولاد بعد از حضور در این باشگاه است. من چند بار به این استان آمدم و با مردم شادی‌هایی را تقسیم کردیم من انتظار زیادی نداشتم ولی توقعم این بود که یکی از این مدیران شاخه گلی به فرودگاه می‌آمد و یا در رختکن از من یک تشکر خشک و خالی می‌کرد متاسف هستم که هر مدیری به فکر خودش است که بار خودش را ببندد. این البته یک گله است ولی توقع من این بود عزیزانی که برای این مجموعه زحمت کشیدند، از مهندس شریفی، از آقایان نجف السادات، دهکردی، ابن قاسم، رضایی و.. یک تشکر می‌کردند متأسفانه در مراسم افتتاحیه هیچکدام از این آقایان دعوت نشدند و کاش کسانی که برای قهرمانی فولاد زحمت کشیدند حداقل یک تشکر از آنها می‌شد.

وی افزود: متأسفانه ۲-۳ فصل است از اسم من در فصل نقل و انتقالات برای فولاد سو استفاده شد. دوست داشتم به نوعی دین خودم را ادا کنم ولی از اسم من سوءاستفاده شد برای اینکه به هدفشان برسند. من به هواداران فولاد می‌گویم من در همین فصل آمادگی داشتم که به فولاد بیایم ولی مردم بدانند که در صحبت‌هایی که با مسئولان داشتیم مردم را سرگرم کردند. مسئولان فولاد بدانند همیشه شرایط همینگونه نمی‌ماند، امیدوارم رفتاری که با من شد با مربی دیگری این کار را نکنند چون شأن و شخصیت من اینگونه نیست که با اسم من بازی کنند اسمی هم از کسی نمی‌آورم چون نگاه من به مردم خوزستان است، مربی و مدیر می‌آیند و می‌روند ولی انتظار داشتم در این چند سال با یک شاخه گل جویای احوال ما می‌شدند.

سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران تاکید کرد: من در شرایط سخت در اهواز کار کردم، هر دو زانویم را عمل کردم و قلبم را جراحی کردم. همه اینها را گفتم که بی منت به احترام مردم خوزستان تلاش کردم و منتی هم ندارم.

فرکی در خصوص بازی گفت: بازی خوبی بود و زمین بازی به ما اجازه داد که خوب بازی کنیم. نیمه اول با هدفگذاری به گل رسیدیم، بین دو نیمه توصیه‌های لازم را کردیم و می‌دانستیم که آنها برای جبران می‌آیند، شاید اگر ١۵ دقیقه بازی را اداره می‌کردیم می‌شد گل دوم را هم بزنیم. ولی وقتی گل مساوی را خوردیم تمرکز بازیکنان ما بر هم خورد.

وی بیان کرد: وقتی کار را با پیکان شروع کردیم تلاش کردیم شرایط را بهتر کنیم و وحدت و رفاقت ایجاد کردیم. امروز هم با توجه به شناخت نسبت به حریف می‌خواستیم کناره‌های این تیم را ببندیم و تاکید کردیم ضربات ایستگاهی به حریف ندهیم ولی در نهایت روی یک بی احتیاطی گل خوردیم. خوشحالم که در نهایت امتیازات تقسیم شد و راهمان را در دو هفته آتی ادامه می‌دهیم و امیدوارم کسی که حقش است قهرمان شود. ما نقش مثبت خودمان را در دو هفته آخر انجام می‌دهیم و جوانمردانه به میدان خواهیم رفت.

سرمربی پیکان تصریح کرد: هدفگذاری ما در این فصل این بود که بمانیم و در فصل آتی شرایطی را حاکم کنیم که در فصل آینده جایگاه خوبی به دست بیاوریم.

وی در خصوص اخراج چند بازیکن از این تیم گفت: به هر حال در دو هفته آتی کار را با همین نفرات دنبال خواهیم کرد و تصمیمی که چند هفته پیش گرفتیم قابل برگشت نیست.

فرکی در پاسخ به این سوال که آیا فصل بعد در پیکان خواهد ماند پاسخ داد: وقتی با فولاد حرف زدم، یک فصل و نیم قرارداد بستم و با پیکان هم یک فصل و نیم قرارداد بستم و ان شاءالله فصل آینده هم در خدمت پیکان هستیم

وی با اشاره به گلایه‌هایش از مجموعه فولاد گفت: گله من از یک نفر و شخص خاصی نیست، نباید اینگونه بی مهری صورت بگیرد، من آدمی نیستم که زیاد گلایه کنم اما امروز گله کردم چون دیدم خیلی‌ها برای قهرمانی فولاد تلاش کردند ولی آنها دیده نشدند من در فوتبال خاطرات شیرینی دارم ولی خاطراتم در فولاد را هرگز فراموش نمی‌کنم.

سرمربی سابق فولاد خوزستان اظهار کرد: بعد از دهکردی چند مدیر به فولاد آمده و انتظار من این است که مدیریت را در بودن و نبودن خودشان نبینند. وقتی دهکردی در اینجا حضور داشت هر تیمی به هتل در اهواز می‌آمد یک دسته گل و شیرینی به هتل تیم میهمان می‌فرستاد، این کار او به عنوان نماینده یک استان بود، حرکت خود را خودم با چشمانم دیدم من بی ادبی به کسی نمی‌کنم ولی از مدیران می‌خواهم اگر مربی را می‌خواهند فکرشان را تمام و کمال انجام بدهند نه اینکه با احساس هوادار بازی شود این درست نیست که به هواداران بگویند ما با فرکی حرف زدیم ولی او قبول نکرد.

فرکی اضافه کرد: بعد از فوت نوه‌ام تصمیم داشتم به فولاد بروم و با بالاترین عضو کارخانه حرف زدم ولی چیزی نشد! امیدوارم این را به مردم اهواز بگویند، البته این را بگویم که مردم همه چیز را می‌دانند و همین دیشب در هتل چند نفر به من گفتند که از همه چیز خبر دارند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.