رندرهای جدید وان پلاس ۷ پرو با دوربین سه گانه و نمایشگر بدون ناچ را ببینید

به نظر می‌رسد شرکت چینی در برابر فاش شدن تصاویر و رندرهای گوشی جدید خود وان پلاس ۷ پرو کاملا عاجز شده است.

به گزارش جمهوریت ;

به نظر می‌رسد شرکت چینی در برابر فاش شدن تصاویر و رندرهای گوشی جدید خود وان پلاس ۷ پرو کاملا عاجز شده است. اگر به وان پلاس ۷ پرو علاقه دارید در ادامه با ترنجی همراه باشید تا رندرهای جدید وان پلاس ۷ پرو با دوربین سه گانه و نمایشگر بدون ناچ را ببینید.

در جدیدترین تصاویر، رندرهای مطبوعاتی این گوشی فاش شده است که دو رنگ از سه رنگ آن را مشخص می‌کند: آبی سحابی و خاکستری آیینه‌ای. دیدن رنگ‌های جدید برای دستگاه همیشه سیاه و سفید چینی‌ها بسیار خوشایند است.

وان پلاس ۷ پرو

وان پلاس ۷ پرو

وان پلاس ۷ پرو

از جمله تغییر محسوسی که می‌توان به آن اشاره کرد تغییر جایگاه لوگوی شرکت وان‌پلاس است که تا حدودی به دوربین نزدیک‌تر شده است. در پنل جلو، صفحه نمایش منحنی زیبا و بدون حاشیه وان‌پلاس ۷ پرو خودنمایی می‌کند. همانطور که قبلا در خبرها آمده بود، صفحه نمایش این گوشی هیچ‌گونه بریدگی نخواهد داشت و دوربین سلفی آن به صورت پاپ‌آپ خواهد بود. هیچ اثری از حسگر اثر انگشت دیده نمی‌شود و بر همین اساس باید آن را یکپارچه با صفحه نمایش بدانیم.

دوربین پرچم‌دار وان‌پلاس سه‌گانه است. یک لنز واید به عنوان دوربین اصلی که گفته می‌شود ۴۸ مگاپیکسلی خواهد بود، به همراه لنز اولترا واید و تله‌فوتو دوربین سه‌گانه این دستگاه را تشکیل می‌دهند. پردازنده وان‌پلاس ۷ پرو اسنپدراگون ۸۵۵ بوده و قیمت پایه نیز از حدود ۷۰۰ یورو آغاز می‌شود. مدل معمولی دستگاه یا غیر پرو نیز به همراه این گوشی در چهاردهم مه رونمایی خواهد شد. این مدل ارزان‌تر است، اما فاقد برخی از ویژگی‌های اصلی مدل پرو مانند دوربین سلفی پاپ‌آپ خواهد بود. همچنین صفحه نمایش کوچک‌تری دارد و دوربین آن نیز دوگانه است.

نظر شما درباره وان پلاس ۷ پرو احتمالی چیست؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.