امروز ۱۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۴:۴۷ ب.ظ

ماجرای دلسوزی سید حسن نصرالله برای ملک سلمان چه بود؟+ فیلم

به گزارش جمهوریت ،

ماجرای دلسوزی سید حسن نصرالله برای ملک سلمان چه بود؟+ فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، سیدحسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان به مناسبت سومین سالگرد شهادت مصطفی بدرالدین ” سید ذوالفقار” گفت: من از ملک سلمان هیچ خوشم نمی آید و قلبا از او متنفرم اما صحبتهای ترامپ درباره پادشاه عربستان قلب من را به درد آورد، زمانی که شنیدم درباره وی چه گفته، دلم به حالش سوخت که چرا اینطور مورد تمسخر قرار می گیرد.

پس اسلام و خادم حرمین شریفین، عشایر و قبایل و رقص شمشیر چه شدند، همه در سکوت کامل و حکام سعودی هم به هیچ عنوان واکنشی نسبت به این موضوع ندارند.آنهایی که هنگام سخن گفتن من و برادرانم راجع به سعودی آماده پاسخگویی اند، الان کجا هستند؟ رئیس جمهور آمریکا سران عربستان را مدام مورد اهانت قرار می دهد و مردم آمریکا می‌خندند.

ترامپ گفت: ما ۴۵۰ میلیارد دلار از عربستان گرفته‌ایم.البته چیزی به نام  سعودی وجود ندارد یعنی نامش شبه جزیره حجاز است این پول از آل سعود است یا دیگر مسلمانان، واقعا این برای کیست و بر کدام اساس به ترامپ می‌دهند؟ مردم از سومالی تا اندونزی  در حال جان دادن از گرسنگی هستند، 

در ادامه خلاصه ای برگزیده  از این سخنرانی را می شنوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.