امروز ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۵:۳۶ ق.ظ

بعد از نشست خبری به بیمارستان می‌روم/ چارچوب شناس نداریم

به گزارش خبرنگار مهر، حشمت شیخ رباط شامگاه جمعه پس از تساوی تیمش در برابر سپیدرود در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: گلی که خوردیم و بعد از آن اتفاقی که برای فیروز کریمی افتاد باعث شد به هم بریزیم.

به گزارش جمهوریت ;

به گزارش خبرنگار مهر، حشمت شیخ رباط شامگاه جمعه پس از تساوی تیمش در برابر سپیدرود در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: گلی که خوردیم و بعد از آن اتفاقی که برای فیروز کریمی افتاد باعث شد به هم بریزیم. حتی در ادامه صاحب پنالتی شدیم ولی آن را از دست دادیم ولی در نهایت در دقیقه ۱۰۰ گل تساوی را به ثمر رساندیم.

وی با بیان اینکه اطلاعی از وضعیت فیروز کریمی بعد از انتقال به بیمارستان در جریان بازی ندارم، عنوان کرد: تصمیم گرفتم ابتدا به نشست خبری بیایم و سپس به بیمارستان بروم.

شیخ رباط ادامه داد: واقعیت این است که تا قبل از گل حریف خوب بازی می‌کردیم ولی وقتی آن اتفاق برای فیروز کریمی رخ داد نگران شدند و به هم ریختند. من قصد داشتم با کریمی به بیمارستان بروم ولی وی گفت بمان و تیم را هدایت کند.

مربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با تأکید بر اینکه اگر این اتفاق برای فیروز کریمی رخ نمی‌داد بی‌شک برنده بازی بودیم، گفت: ما در تیم خود یک مهاجم فرصت طلب و چارچوب شناس نداریم و این باعث شده امتیازات فراوانی از دست بدهیم. مهاجمان ما در تمرینات توپ‌های فراوانی را گل می‌کنند ولی در بازی چنین اتفاقی رخ نمی‌دهد.

شیخ رباط در خصوص از دست رفتن پنالتی تیمش در بازی امروز نیز وفت: حکیم نصاری در بازی با نفت آبادان، پنالتی خود را به زیبایی گل کرده بود، اما امروز نشد و این جزئی از فوتبال است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.