امروز ۲۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۷:۲۴ ق.ظ

شیائومی در چارک اول سال ۲۰۱۹ توانسته بیش از ۲۷ میلیون دستگاه موبایل بفروشد

به گزارش جمهوریت ;

بر اساس آمار موسسه پایش بازار Counterpoint Reasearch شیائومی در سه ماهه نخست سال میلادی جاری چیزی در حدود ۲۷.۸ میلیون گوشی هوشمند فروخته است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن و البته آمار موسسه IDC از فروش شیائومی صحبت کنیم.

این در حالی است که اگر سری به آمار موسسه های Strategy Analytics یا IDC بزنید، با اندکی کاهش به ترتیب شاهد ارقام ۲۷٫۵ میلیون و ۲۵ میلیون دستگاه خواهید بود.

ظاهراً این اختلاف موجود در تخمین‌های منتشر شده توسط کارشناسان و تیم‌های تحقیقات و بررسی این وبسایت‌ها در نهایت شیائومی را خسته کرده و مسئولین این شرکت را مجبور به اعلام رقم دقیق گوشی‌های فروخته شده در سه ماهه نسخت سال ۲۰۱۹ میلادی کرده است.

ردمی ۷

ردمی ۷

مسئولین شیائومی بدون اعلام هماهنگی قبلی اقدام به برگزاری یک همایش کردند و از فروش ۲۷٫۵ میلیون دستگاه گوشی هوشمند در بازه زمانی میان ژانویه و مارس ۲۰۱۹ خبر دادند.

این در حالی است که همین مقدار، برای سه ماهه نخست سال ۲۰۱۸ میلادی برابر ۲۸ میلیون بوده است. در واقع در مقایسه با مدت زمان مشابه در سال گذشته میلادی، شاهد کاهش ۲ درصدی در فروش محصولات شیائومی هستیم. این میزان با در نظر گرفتن کاهش متوسط ۵ درصدی فروش سایر تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند همچنان نتیجه‌ای مثبت و رضایت بخش است.

علاوه بر این، شیائومی از انتشار ریز عملکرد شرکت پس از انتشار گزارش مالی سه ماهه نخست، تا پیش از پایان این ماه خبر داده است.

از همه این ها که بگذریم و تفاوت در آمار را در نظر نگیریم این یک عملکرد قابل توجه برای شیائومی است و برای درک بهتر آن بد نیست که با آمار فروش ۱.۱ میلیون دستگاه سونی در مدت مشابه مقایسه شود! نظر شما درباره عملکرد شیائومی در زمینه فروش موبایل چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.