تست سرعت هواوی پی ۳۰ پرو با گلکسی اس ۱۰ پلاس (نسخه اسنپدراگون ۸۵۵)

هواوی پی ۳۰ پرو با چیپست کایرین ۹۸۰ ارایه می شود که یک چیپست ۷ نانومتری پیشرو است.

به گزارش جمهوریت ;

هواوی پی ۳۰ پرو با چیپست کایرین ۹۸۰ ارایه می شود که یک چیپست ۷ نانومتری پیشرو است. در مقابل گلکسی اس ۱۰ پلاس هم با چیپست های معتبری ارایه می شود که نسخه اسنپدراگون ۸۵۵ آن می تواند دلگرم کننده تر ظاهر شود. این دو پرچمدار نماینده دو مدعی بازار موبایل هستند که هر دو برای رتبه یک تلاش می کنند، رتبه ای که سالهاست در دست سامسونگ قرار دارد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا تست سرعت هواوی پی ۳۰ پرو با گلکسی اس ۱۰ پلاس (نسخه اسنپدراگون ۸۵۵) را ببینید.

تست سرعت هواوی پی ۳۰ پرو با گلکسی اس ۱۰ پلاس

هواوی پی ۳۰ پرو دستگاهی است که تمرکز ویژه ای روی دوربین دارد و امتیاز ۱۱۲ این دستگاه در DxO تاییدکننده این موضوع است. در عین حال چیپست کایرین ۹۸۰ که در هواوی میت ۲۰ پرو حسابی درخشید، در قلب این دستگاه می تپد.

گلکسی اس ۱۰ پلاس که با اسنپدراگون ۸۵۵ ارایه می شود و امتیاز دوربین مناسبی هم دارد. چیپست اسنپدراگون ۸۵۵ جدیدتر از کایرین ۹۸۰ است و احتمالا شما هم انتظار دارید که عملکرد بهتری را ارایه کند.

مقایسه مشخصات گلکسی اس ۱۰ پلاس با هواوی پی ۳۰ پرو

مقایسه مشخصات گلکسی اس ۱۰ پلاس با هواوی پی ۳۰ پرو

همانطور که در ویدیو تست سرعت هواوی پی ۳۰ پرو با گلکسی اس ۱۰ پلاس (نسخه اسنپدراگون ۸۵۵) دیدید، گلکسی اس ۱۰ پلاس در باز کردن برنامه و بازی ها پشت سر گلکسی اس ۱۰ پلاس می ایستد. در دور دوم برای بازخوانی برنامه و بازی ها از حافظه رم هیچ مشکلی وجود ندارد و به نظر می رسد هواوی توانسته است مشکل مدیریت رم را برطرف کند.

به این ترتیب گلکسی اس ۱۰ پلاس در عملکرد بهتر از هواوی پی ۳۰ پرو است و اگر برای شما این تفاوت ها اهمیت دارد، احتمالا انتخاب شما گلکسی اس ۱۰ پلاس است. نظر شما درباره عملکرد این دو پرچمدار در مقابل یکدیگر چیست؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.