جشن فروشگاه بزرگ ایرانیان با حضور طلیسچی و ریوندی برگزار شد

جشن فروشگاه بزرگ ایرانیان با حضور جمع کثیری از مشتریان این مجموعه و اقشار مختلف مردم و با حضور و هنرنمایی علیرضا طلیسچی و حسن ریوندی برگزار شد.

به گزارش جمهوریت ;

جشن فروشگاه بزرگ ایرانیان با حضور جمع کثیری از مشتریان این مجموعه و اقشار مختلف مردم و با حضور و هنرنمایی علیرضا طلیسچی و حسن ریوندی برگزار شد.

به گزارش ایسنا، بنا بر اعلام فروشگاه بزرگ ایرانیان، این فروشگاه واقع در بازار امامزاده حسن تهران، شامگاه شنبه ۱۴ اردیبهشت ماه شاهد برپایی جشنی با حضور جمع کثیری از اقشار مختلف مردم، مشتریان و علیرضا طلیسچی و حسن ریوندی هنرمندان صاحب‌نام کشور بود.

علیرضا طلیسچی خواننده مطرح و پرطرفدار نسل جوان و حسن ریوندی کمدین محبوب و مردمی در این جشن به اجرای برنامه پرداختند که اجرای آنها با استقبال و تشویق پرشور حضار مواجه شد.

عیسی‌نژاد مدیر داخلی فروشگاه بزرگ ایرانیان هدف از برگزاری این جشن را ایجاد نشاط اجتماعی در میان اقشار مختلف مردم برشمرد و اظهار کرد: مسئولیت هر مجموعه اقتصادی است که در تعامل با مشتریان و اهالی منطقه گام‌هایی برای بهبود و تقویت سرمایه‌های اجتماعی بردارد و این جشن نیز در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی فروشگاه بزرگ ایرانیان در برابر اقشار مختلف مردم به ویژه مشتریان و اهالی این منطقه و به منظور ایجاد شادی و نشاط اجتماعی در مخاطبان برگزار شد.

وی با تاکید بر اینکه فروشگاه بزرگ ایرانیان خدمت‌رسانی به بهترین شکل ممکن به مردم را در صدر اهداف خود می‌داند، افزود: خدمت‌رسانی به مردم در مجموعه فروشگاه بزرگ ایرانیان جلوه‌های مختلفی دارد که از جمله آنها ارائه انواع گوناگون بهترین پوشاک با نازل‌ترین قیمت، ارائه تخفیف‌های دوره‌ای و مناسبتی، ارائه تخفیف‌های متنوع به اعضای باشگاه مشتریان، تلاش برای ارائه خدمات جانبی خرید به مشتریان – از قبیل اتاق مادر و کودک، محل بازی کودکان و … – برای تسهیل خرید آنها و نهایتاً برنامه‌ریزی و اجرای رویدادها و جشن‌هایی برای ارج نهادن به مشتریان و اهالی منطقه و تقویت روحیه نشاط اجتماعی در آنها است.

فروشگاه بزرگ ایرانیان با سابقه ۱۲ ساله در بازار امامزاده حسن با فضای فروشگاهی بالغ بر ۶ هزار متر مربع از بزرگترین فروشگاه پوشاک کشور به شمار می‌رود.

انتهای رپرتاژ خبری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.