جعبه پیکسل ۳a XL را دوباره ببینید

سه روز پیش بود که در ترنجی خواندیم قیمت پیکسل ۳a به همراه تصویر جعبه آن لو رفت.

به گزارش جمهوریت ;

سه روز پیش بود که در ترنجی خواندیم قیمت پیکسل ۳a به همراه تصویر جعبه آن لو رفتگوگل پیکسل ۳a و گوگل پیکسل ۳a ایکس ال اولین گوشی های میان‌رده شرکت گوگل به شمار می‌روند. به تازگی تصاویری از جعبه گوشی مدل بزرگتر رویت شده است، پس در ادامه با ترنجی همراه باشید تا جعبه پیکسل ۳a XL را دوباره ببینید.

جعبه پیکسل ۳a XL

انتظار داریم تا چند روز آینده، شرکت گوگل دو گوشی گوگل پیکسل ۳ ای و پیکسل ۳ ای ایکس ال را معرفی کند. طی چند هفته اخیر، شایعات زیادی درباره این دو گوشی منتشر شده است، به همین دلیل اکنون، تقریبا چیزی از مشخصات فنی و ویژگی‌های آن‌ها بر ما پوشیده نیست. به فهرست دانسته‌های خود از گوگل پیکسل ۳a ایکس ال باید تصویر جعبه این گوشی را نیز اضافه کرد! این عکس‌ها به تازگی در وب سایت BestBuy منتشر شده و روی برخی شایعات درباره مشخصات فنی این گوشی مهر تایید زده‌اند.

پیکسل 3a

پیکسل ۳a

بر اساس اطلاعات به دست آمده از روی جعبه گوگل پیکسل ۳a ایکس ال، این گوشی در چند گزینه رنگ شامل یک رنگ مشکی عرضه خواهد شد. نمایشگر گوشی ۶ اینچی بوده و از نظر میزان حافظه داخلی، در دو نسخه ۶۴ گیگابایتی و ۱۲۸ گیگابایتی عرضه خواهد شد.

دو گوشی گوگل پیکسل ۳a و گوگل پیکسل ۳a ایکس ال را باید اولین محصولات این شرکت در بازار میان‌رده‌ها دانست. پیشتر شنیده بودیم گوشی میان‌رده گوگل از تراشه اسنپدراگون ۶۷۰ قدرت گرفته و دارای ۴ گیگابایت رم خواهد بود. پیش‌بینی شده دو گوشی جدید به ترتیب به قیمت ۳۹۹ دلار و ۴۷۹ دلار به فروش برسند.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید که گوگل در زمینه میان رده بتواند بدرخشد؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.