برگزاری مراسم تودیع خادم و معارفه حسینی در وزارت ورزش

مراسم تکریم و معارفه معاون حقوقی،امور مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش جمهوریت ;

مراسم تکریم و معارفه معاون حقوقی،امور مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در مراسم تکریم امیررضا خادم و معارفه سید هادی حسینی معاون پیشین و جدید حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان که عصر امروز در دفتر وزیر برگزار شد، اهمیت وظایف و مسئولیت‌های این معاونت را مهم برشمرد و اظهار داشت: رسیدگی به مسائل حقوقی اهمیت زیادی دارد و دعاوی و در این زمینه دعاوی حقیقی و حقوقی زیادی داریم که در این زمینه با تقویت بخش‌های حقوقی ادارات کل باید از تضییع حق ورزش جلوگیری شود.

سلطانی‌فر میزان رصد و پایش در امور استان‌ها را هم مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: باید در زمینه نظارت بر عملکرد استان‌ها نسبت به گذشته توجه بیشتری صورت گیرد.

وزیر ورزش و جوانان معاونت حقوقی،امور مجلس و هماهنگی امور استان‌ها را معاونت مهمی دانست و نسبت به همکاری معاونت‌ها و مدیران با این حوزه تاکید کرد.

سلطانی فر ادامه داد: آقای حسینی چهره ورزشی هستند و به مسائل ورزش آشنایی کامل دارند و می‌توانند منشاء خدمات زیادی باشند.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به شرایط سخت اقتصادی تصریح کرد: با درایت،صرفه جویی و همگرایی می‌توانیم از این شرایط ویژه گذر کنیم و قطعاً جامعه ورزش هم در کنار مردم و ملت ایران خواهد بود.

او اراده ملت‌ها را برای مقابله با هر تهدید و تحریم دشمن بالاتر دانست و اظهار داشت: در قبال اراده ملت هیچ کس نمی‌تواند مقاومت کند و باز هم ملت ایران سربلند خواهد بود.

سلطانی فر در بخش دیگری از سخنانش از تلاش‌ها و زحمات امیررضا خادم در دوره ۶ ساله در این معاونت به نیکی نام برد و تلاش‌های او را در این بازه زمانی که با خدمات خوبی همراه بوده است، ستایش کرد.

در این مراسم امیر رضا خادم معاون پیشین حقوقی،امور مجلس و هماهنگی امور استان‌ها از سلطانی فر به عنوان یک مدیر توانمند نام برد و اظهار داشت: کار کردن با دکتر سلطانی فر از دوران خوب مدیریتی من بود و از ایشان نکات بسیار خوبی آموختم چرا که کیاست، سیاست و آشنایی با کشورداری و سعه صدر نسبت به مسائل از شاخصه‌های وزیر ورزش و جوانان است.

خادم انتصاب سید هادی حسینی را نیز تبریک گفت و اظهار کرد: آقای حسینی بسیار کاربلد است و می‌تواند در مدیریت این حوزه موفق باشد.
خادم از همکاری معاونت‌ها و مدیران ستادی و استانی نیز تقدیر کرد.

سید هادی حسینی معاون جدید حقوقی امور مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان تعامل با سه قوه را در این حوزه معاونت به منظور موفقیت مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: برای موفقیت نیاز به تعامل و کمک معاونین مختلف و مدیران کل ستادی و استانی دارم به همین منظور قطعاً از طرف این حوزه همکاری متقابل با هدف موفقیت جامعه ورزش و جوانان وجود خواهد داشت.

انتهای پیام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.