نام هواوی پی ۳۰ پرو و هواوی میت ایکس از سایت اندروید حذف شد

تنها چند روز پس از حذف نام هواوی میت ۲۰ پرو از فهرست دستگاه‌های دریافت‌کننده اندروید Q بتا گوگل وب‌سایت رسمی اندروید را آپدیت کرده و نام هواوی P30 پرو یا گوشی تاشو هواوی میت X دیگر در آن رویت نمی‌شود.

به گزارش جمهوریت ;

تنها چند روز پس از حذف نام هواوی میت ۲۰ پرو از فهرست دستگاه‌های دریافت‌کننده اندروید Q بتا گوگل وب‌سایت رسمی اندروید را آپدیت کرده و نام هواوی P30 پرو یا گوشی تاشو هواوی میت X دیگر در آن رویت نمی‌شود. به نظر می رسد که واقعا نام هواوی پی ۳۰ پرو و هواوی میت ایکس از سایت اندروید حذف شده و در ادامه با هم درباره آن صحبت می کنیم، با ترنجی همراه باشید.

پیش از اعمال ممنوعیت ایالات‌متحده بر محصولات هواوی، موبایل کمپانی همراه با چند گوشی دیگر در ۲ دسته مهم قرار داشتند. مشخصا هواوی میت X به‌همراه گوشی‌هایی نظیر گلکسی S10 5G، ال‌جی V50 ThinQ 5G و شیائومی می میکس ۵G در دسته‌ای تحت عنوان “جدیدترین و بهترین” طبقه‌بندی شده بودند.

پیش‌تر قرار بود موبایل تاشوی هواوی در ماه ژوئن عرضه شود؛ اما در حال حاضر مشخص نیست که ناتوانی کمپانی در ادامه همکاری با گوگل بر عرضه این هندست به چه ترتیبی تاثیر خواهد گذاشت. با این همه پرچم‌دار مذکور احتمالا همانند گوشی اخیرا معرفی شده آنر ۲۰ پرو از سد فرآیند دریافت تائیدیه گوگل عبور نخواهد کرد.

به علاوه در بخش پایینی صفحه و قسمتی مجزا موسوم به “گزینه‌های محبوب”، گوگل به اسامی برخی موبایل اندرویدی مجهز به دوربین‌های قدرتمند در بازه‌های قیمتی مختلف اشاره می‌کند. در حال حاضر این فهرست شامل گوشی‌های پیکسل ۳، موتو G7 و پرچم‌دار سال گذشته وان‌پلاس ۶T است؛ اما پیش از اعمال ممنوعیت علیه هواوی، گوشی هواوی P30 پرو نیز در این فهرست حاضر بود.

بعلاوه نام هواوی در فهرست “برندهای برجسته” نیز مشاهده نمی‌شود. با این‌حال اکنون مشخص نیست که آیا پیش از اعمال ممنوعیت، نام کمپانی در این دسته حاضر بوده یا خیر. به‌هرحال در مقطع کنونی این فهرست از اسامی سامسونگ، ال‌جی، موتورولا، گوگل، نوکیا و شیائومی میزبانی می‌کند.

نظر شما چیست؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.