امروز ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۸:۵۳ ب.ظ

مدیران وزارت نیرو در راه کشور

خسرو ارتقایی که درحال حاضر معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز است ، یکی از گزینه‌‌های نهایی برای کلیدداری استان زادگاه رئیس‌جمهور محسوب می‌شود.

به گزارش جمهوريت به نقل از عصر خبر، تصویب و ابلاغ قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان، شامل بسیاری از مدیران وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های دولتی، از جمله تعدادی از استانداران می‌شود. استانداران بازنشسته‌ای که طبق قانون تا ۲۴ آبان فرصت دارند صندلی خود را ترک کنند. در این میان نام دونفر از مدیران خوش سابقه وزارت نیرو نیز در میان اسامی نامزدهای جدی استانداری‌ها دیده می‌شود خسرو ارتقایی و میثم جعفرزاده .

خسرو ارتقایی که درحال حاضر معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز است ، یکی از گزینه‌‌های نهایی برای کلیدداری استان زادگاه رئیس‌جمهور محسوب می‌شود. ارتقایی در زمان دولت اصلاحات سابقه استانداری استان همدان را نیز دارد و از چهره‌های اصلاح‌طلب محسوب می‌شود.او پیش از این مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان تهران بوده و احتمالا همین سابقه نمایندگان استان سمنان و مسئولان وزارت کشور و نهاد ریاست جمهوری را ترغیب کرده است تا او را به عنوان گزینه نهایی استانداری سمنان راهی جلسه پاستور کند.

میثم جعفرزاده نیز که هم اکنون مدیر کل مدیریت بحران وزارت نیرو و ریاست کارگروه سیل و مخاطرات دریایی وآب و برق مدیریت بحران کشور را بر عهده دارد ، از نیروهای جوان وزارت نیرو است که از او به عنوان جدی ترین گزینه برای استانداری مازندران نام برده شده است . میثم جعفر زاده  فرزند شهید احمد جعفرزاده متولد ۱۳۶۰ و بزرگ شده قائم شهر است . او که دارای کارشناسی مهندسی مکانیک  و کارشناسی ارشد مدیریت تکنولوژی ودانشجوی دکتری همین رشته می باشد با ۱۴ سال سابقه فعالیت در وزارت نیرو ، از جمله مدیران جوان این وزارت خانه است . او پیش از این قائم مقام و معاون توسعه شرکت مهندسی تاسیسات سازمان تامین اجتماعی بوده و در دولت دوازدهم به به‌عنوان مدیر نمونه جهادی کشور انتخاب شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.