امروز ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱:۳۳ ق.ظ

دردسر جديد استقلال

سايت خرداد در اين باره نوشت: بویان نایدنوف بازیکنی که با اصرار فراوان شفر به عنوان «سوپراستار» در نیم فصل پیش به استقلال پیوست، حالا تبدیل به جدیدترین شاکی استقلال در فیفا شده است.

به گزارش جمهوریت سوپراستار” شفر تبدیل به جدیدترین شاکی استقلال در فیفا شده است.

سايت خرداد در اين باره نوشت: بویان نایدنوف بازیکنی که با اصرار فراوان شفر به عنوان «سوپراستار» در نیم فصل پیش به استقلال پیوست، حالا تبدیل به جدیدترین شاکی استقلال در فیفا شده است.

این بازیکن وقتی آبی پوش شد که استقلال به دنبال مهاجم می گشت اما اصرار شفر و اعلام نیاز او موجب شد تا او با قراردادی ۱/۵ ساله به استقلال بپیوندد.

در اواخر زمان حضور مدیران پیشین استقلال، وینفرد شفر سرمربى آلمانی این تیم زمزمه های عدم نیاز به بویان را مطرح کرد. اما وضعیت این بازیکن مشخص نشد.

در ۵ مردادماه گذشته فتحی که به سرپرستی باشگاه استقلال رسیده بود در یک برنامه تلویزیونی که خبر آن در همین تاریخ در خبرگزاری تسنیم منتشر شد، در مورد قرارداد بویان و اینکه آیا این بازیکن در تیم استقلال باقی خواهند ماند گفت: «بویان هم امسال با ما قرارداد دارد و من شب گذشته جلسه‌ای درخصوص این بازیکن با شفر برگزار کردم. قرار است شفر بعد از بازی امروز رسما به ما اعلام کند که اگر این بازیکن را لازم داشت او را در تیم حفظ کنیم.»

ده روز بعد براساس اعلام خبرگزاری مهر، باشگاه استقلال ویزای کار بویان و قرارداد او را فسخ کرد. در این خبر باشگاه استقلال هیچ توضیحی نداد که این فسخ آیا با توافق بوده است یا خیر؟

بیشتر بخوانید:

البته مدتی بعد خطیر معاون باشگاه استقلال درباره مطالبات بویان گفت که بر اساس توافق با این بازیکن در حال رایزنی برای پرداخت قرارداد او هستیم.

این اتفاقات در حالی است که خبرگزاری ها از شکایت بویان به فیفا برای دریافت مطالباتش خبر دادند.

فارغ از نقش مهم شفر که با اصرار زیاد خواهان جذب این بازیکن شد (همانند الحاجی گرو و مارکوس نیومایر) اما به دلیل عملکرد ضعیف او را در فهرست مازاد قرارداد، مدیران جدید استقلال برای فرار از کوتاهی خود، ادعای عجیبی مطرح کرده اند.

علی خطیر امروز درباره شکایت بویان به شکل مبهم و البته عجیب گفته است: «زمانی که به این بازیکن اعلام عدم نیاز کردند، باید پولش را هم می‌دادند نه این که بدون پرداخت قرارداد بازیکن، او را راهی کنند.»

معلوم نیست مخاطب خطیر کیست؟ چرا که بر اساس اظهارات امیرحسین فتحی که در بالا عینا ذکر شد، در دوره مسوولیت مدیران جدید یعنی فتحی و خطیر، بویان همچنان بازیکن استقلال بوده است و به همین دلیل سرپرست باشگاه استقلال در یک برنامه تلویزیونی گفت قرار است درباره ادامه حضور یا عدم ادامه کار بویان با استقلال نظر نهایی شفر را بگيرد.

بر این اساس اگر نظر شفر عدم نیاز به بویان بوده، آنکس که می بایست با این بازیکن توافق می کرده و پول او را می داده تا شکایتی صورت نگیرد، فتحی سرپرست باشگاه استقلال است. مگر اینکه منظور خطیر از اینکه «وقتی او را نخواستند باید پولش را می دادند» شفر سرمربی آلمانی استقلال باشد !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.