امروز ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱:۲۷ ق.ظ

تعداد ایربگ دنا پلاس به خاطر تحریم‌ها کاهش می‌یابد

تعداد ایربگ دنا پلاس به خاطر تحریم‌های بین‌المللی کاهش می‌یابد. پیش‌تر به همین دلیل، رینگ‌های آلومینیومی محصولات ایران خودرو حذف شده بود و به جای آن رینگ‌های فولادی قرار گرفت.تعداد ایربگ دنا پلاس به خاطر تحریم‌های بین‌المللی کاهش می‌یابد. پیش‌تر به همین دلیل، رینگ‌های آلومینیومی محصولات ایران خودرو حذف شده بود و به جای آن رینگ‌های فولادی قرار گرفت.

به گزارش جمهوریت؛تعداد ایربگ دنا پلاس به خاطر تحریم‌های بین‌المللی کاهش می‌یابد. پیش‌تر به همین دلیل، رینگ‌های آلومینیومی محصولات ایران خودرو حذف شده بود و به جای آن رینگ‌های فولادی قرار گرفت.

در ماه‌های گذشته میزان فشار تحریم‌های آمریکا افزایش یافت و به دنبال آن، خودروسازان داخلی با مشکلات زیادی برای تولید محصولات خود مواجه شدند. به مرور زمان تعداد آپشن‌های محصولات خودروسازان داخلی کاهش پیدا کرد. برای مثال در ماه گذشته، رینگ‌های آلومینیومی محصولات ایران خودرو حذف و با رینگ‌های فولادی جایگزین شد. اکنون نیز برخی از مشتریان خودرو دنا پلاس ایران خودرو از کاهش تعداد ایربگ‌های این خودرو خبر داده‌اند. آن طور که متوجه شده‌ایم به دلیل اینکه ایربگ‌های برخی از محصولات تولید داخل، تحت لیسانس یک شرکت آمریکایی بود، با شدت گرفتن تحریم‌ها خودروسازان داخلی در تهیه این محصول با مشکل روبه‌رو شدند.

ایربگ دنا پلاس

کاهش تعداد ایربگ دنا پلاس حقیقت دارد؟

همان‌طور که گفته شد، برخی از مشتریان ایران خودرو از کاهش تعداد ایربگ دنا پلاس خبر داده‌اند. هرچند در سایت ایران خودرو و در بخش مشخصات خودرو دنا پلاس به این موضوع اشاره نشده است، اما مشتریان تاکید دارند که این خودرو به جای ۴ ایربگ، تنها با ۲ ایربگ عرضه می‌شود. در ادامه با پیگیری‌هایی که از شرکت ایران خودرو صورت گرفت، مشخص شد خریدارانی که برای دریافت دنا پلاس ثبت نام کرده‌اند می‌بایست با مراجعه به نمایندگی‌های ایران خودرو، دنا پلاس دو ایربگ را به جای دنا پلاس ۴ ایربگ انتخاب کنند و تحویل بگیرند.

ایربگ دنا پلاس

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.