امروز ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۳ ب.ظ

واکنش توییتری‌ها به سفر رامبد و نگار به کانادا

در روزهای اخیر موضوع سفر رامبد جوان و نگار جواهریان به کانادا به یکی از پر بحث‌ترین سوژه‌های کاربران شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است.

به گزارش جمهوریت ;

در روزهای اخیر موضوع سفر رامبد جوان و نگار جواهریان به کانادا به یکی از پر بحث‌ترین سوژه‌های کاربران شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است.
توییت‌هایی در این باره را به انتخاب خبرنگار انصاف نیوز می‌خوانید:

خودنویس: ببخشیدا! ولی فکر می‌کنم ایراد از خودتون بود که از #رامبد_جوان و #خندوانه توقع زیاد داشتید. در نهایتش یه کمدین/نمایش بود. واقعا فکر می‌کردید رامبد به چیزایی که میگه اعتقاد هم داره؟!

مرجان لقایی: روبیکا خوبه ستاره مربع خوبه،ما خیلی باحالیم، ما چقدر حالمون خوبه، چون با پول شما مردم که به جیب ما میریزین میریم کانادا بچمون رو به دنیا میاریم. تازه کلی هم ژست میگیریم که واسه سیل زده‌ها ال کردیم و بل کردیم.ما خیلی باحالیم، خنده خنده خندوانه بمب دلاری داره

محمدرضا باقری: مورد رامبد پیچیده نیست. اصل سفر او به کانادا برای به دنیا آوردن فرزند، به قدر کافی مذموم هست که نیازی به تصویر اینچنینی از او نباشد

آق بهمن: فارغ از جوگیری اینکه رامبد جوان و نگار جواهریان فرزندشون رو در کانادا به دنیا آوردن تا پاس کانادایی داشته باشه ابدا اشکالی نداره. توهین به ایران هم نیست چون شناسنامه ایرانی‌اش رو هم داره. چیزی که عیب داره و باید بهش اعتراض کرد اون حجم ریاکاری و دروغ‌هایی بود که در خندوانه میگفت.

یعقوب کریمی: اول: تمام خانواده همسر رامبد جوان در کانادا زندگی می کنند وپدرومادر رامبد هم درشرایطی نیستند که بخواهند ازعروس شان مراقبت کنند. بنده وخیلی ازدوستانم ماه آخر بارداری همسرانمان را به منزل پدری برده ایم تامراقبت های لازم و راحتی که دختران با مادرانشان دارند ایجاد شود.
دوم: رامبد جوان با پول شخصی که بنده به شخصه می گویم پول حلال و نه بیت المال به این سفر رفته است . سوم: زیبنده هیچ انسانی نیست که در زندگی شخصی مردم فضولی کند مخصوصا که آن انسان ایرانی و مسلمان باشد.
چهارم: دوستان من به شخصه پنج سال است که رامبد جوان را می شناسم و او را با ایمان، سخت کوش و دلسوز مردم ایران دیدم.
پنجم: یاد بگیریم نکات مثبت افراد را ببینیم و به دنبال نکته منفی در انسان ها نگردیم. رامبد جوان بیشترین کمپین های مثبت رو راه انداخته، برنامه های ملی و مذهبی اجرا کرده است که بیش از ۴۰ میلیون مخاطب داشته. نیمه پر لیوان رامبد جوان بیش از نود درصد پر است. یاعلی

بردیا: در رابطه با ماجرای رامبد جوان، امیر ژوله از ملت ایران درخواست کردند که اگر بابت دو رویی رامبد ناراحتید به روان‌پزشک مراجعه کنید! […] مکان زایمان ملت البته به کسی ربط نداره اما دوگانه سوزی شما حتمن ربط داره.

رضا کریمی: #رامبد_جوان در آخرین ماه بارداری همسرش به بهانه اکران فیلم رفته‌اند به #تورنتو #کانادا! اصلا معلومه #آریایی بودن #سلبریتی ها در خونشونه زایمان در ایران رو ننگ میدونن! قطعا سلبریتی ها کشورشون رو خیلی دوست دارن خییییلی

پتانسیل: کاش الان که رامبد جوان تو این وضعیته و اعصابش خورده ینفر بره جلوش شروع کنه هی با صدای بلند بخنده دست بزنه بگه بخند دو وّ دو وّ دو وّ دو وّ دووو مشکلاتتو فراموش کن بیا بخندیم

سیدتاج‌الدین: رامبد جوان و نگار جواهریان راهی تورنتو کانادا شدند تا علاوه بر شرکت در اکران یک فیلم ، بچه خود را در کعبه آمال خود به دنیا بیارند! در دنیا کشورهای زیادی نیستند که به شرط تولد فرزند پاسپورت آن کشور را به نوزاد بدهند و در بین آن‌ها شاید #کانادا بهترین آن‌ها از لحاظ رفاه باشد!

پرنده آبی: با ژوله کاملا موافقم و به نظرم کار رامبد هیچ ایرادی نداره بلکه ما ایراد داریم که در مورد هرچیزی خودمونو محق میدونیم اظهار نظر کنیم اونم زندگی خصوصی دیگران. کجا گفته باید ایران بمونین و نباید برین خارج از کشور بچه تونو به دنیا بیارین؟ ضمن اینکه سهم مادر بچه رو نادیده میگیرین؟ شاید این تصمیم مادر بچه بوده

سرجیو لئونه: جالبه همون آقایی که هرشب با صد نفر داد میزد مردم عزیز ایران ما شما رو خیلی دوست داریم، حاضر نشده بچش همون پاسپورتی رو داشته باشه که مردم عزیزش دارن

حامد طالبی: چطور وقتی سلبریتی ها توی انتخابات داشتن تبلیغ می کردن که کاندیدای خودشونو توی پاچه ملت کنن، یادشون نبود که باید سرشون توی کار خودشون باشه اما حالا که مردم به سفر رامبد و زنش به کانادا برای زایمان معترض شدن، نگار جواهریان با گستاخی به مردم میگه سرتون توی کار خودتون باشه؟ تا وقتی سلبریتی های گستاخ به خودشون حق میدن در هر زمینه ای نظر بِدن، مردم هم حق دارن در مورد همه چیز این سلبریتی های عافیت‌طلب، پُررو و زیاده خواه نظر بِدن

نجار باشی: الان تو بیمارستان کانادا رامبد جوان رو صندلی نشسته پرستاره بهش میگه نگران نباش ایشالا بچه راحت و سالم بدنیا میاد بعد بهش میگه راستی شما چقدر اختلاس کردید بعد رامبد میگه من اختلاس نکردم من وقتی اختلاس میشه به مردم میگم بخندید

ملیحه حسینی: #رامبد_جوان دوست داره بچه‌اش تو #کانادا به‌دنیا بیاد..به تو چه؟به من چه؟؟اصلا به کسی چه مربوط….

فهمیمه چاکرالحسینی: مردم ایران ما شما رو خیلی دوست داریم ولی رفتیم کانادا بچه‌امون رو به دنیا بیاریم خدا شما رو خیلی حفظ کنه

بابک: نزدیک زایمان جواهریان، #رامبد_جوان با خانمش میخوان برن کانادا فیلمشونو اکران کنن. کنایه میزنن میگن اکران فیلم بهانه س، به خاطر به دنیا آوردن بچشون رفتن. اگر صحت داشته باشه نشون میده سلیبریتی های هیج ارزشی برای مردم و وطن خودشون قائل نیستن پس باید اینها رو به زباله دان تاریخ ریخت.

شهاب: ناراحتید که رامبد و نگار رفتند بچشو کانادا به دنیا بیارن؟ کدوم ما اگه شرایطشو داشتیم اینکارو نمیکردیم؟

زهرا سالاری: عکس شخصی رامبد جوان با همسرش که مشخصه بی اجازه گرفته شده رو منتشر کن و بدوبیراه نثارش کن! آفرین تو یه انقلابی دغدغه مندی

فاطمه اختصاری: رامبد جوان و نگار جواهریان دو شخصیت متفاوت هستند. کاری ندارم که رامبد جوان چه آدم دورو و نون‌به‌نرخ‌روز‌خوریه. من شخصا ندیدم نگار جواهریان جایی تبلیغ حجاب کرده باشه یا […] دفاع کرده باشه. اون هم حق تصمیم‌گیری برای تولد بچه‌ش داره. استانداردهای دوگانه نداشته باشیم.

سمیرا عالم‌پناه: خیلی جالب که #رامبد_جوان اکران فیلمش رو در کانادا دقیقا گذاشته ماه های آخر بارداری نگار جواهریان!

سیمین‌دخت: دوستانِ تهیه کننده، کارگردان و… اگر خوب برنامه ریزی کنند می توانند فیلمی بسازند که اکران آن در ینگه‌ی دنیا، دقیقاً مصادف شود با روزهای آخر بارداریِ همسرشان بدون هیچ بهانه‌ای میتوانند فرزندشان را در آنجا به دنیا بیاورند از امتیازِ اجباریِ شهروندی و…بهره مند شوند!

مرمول: رامبد جوان رفته کانادا سفر و حتما خیلی اتفاقی نگار اونجا وقت زاییدنش میرسه و بچه‌شون خیلی یهویی و اتفاقی اونجا به دنیا میاد. بعدم میاد اینجا واسه ما [با نمک] بازی در میاره و [معلق] میزنه که با همه این بدبختی‌ها و مشکلات خیلللللیییییی حالمون خوبه و کشور عزیزمون رو دوست داشته باشیم.

نادر: یکی از کامنت های زیر خبر #رامبد_جوان:هر چی میگذره بیشتره به این نتیجه میرسم که واسه هنرمندان ما بهترین جا ایران هست که میتونن بابت تظاهر به وطن دوستی پول بگیرن ولی حتی حاضر نیستن بچه شون رو ایران به دنیا بیارن.اینور با سردار نقدی عکس بگیرن اونور با بهروز وثوقی ورکشاپ بزارن و با داریوش عکس بگیرن.با آقازاده ها همکاری کنند و همزمان بهشون فحش بدن تا ژست اپوزیسیون رو هم گرفته باشن.اینور از مدیریت بادرایت فروغی تعریف کنند اونور تو کنسرت گوگوش و ابی باشن.هم حامی حیوانات باشن هم لباسی از چرم روباه تبلیغ کنند.هم پول اختلاس شده ی معلم ها رو به جیب بزنن هم برای حقوق معلمان دلسوزی کنن و به اختلاس گر فحش بدن.البته که همه ی اینها به مدد طرفدارانی هست که این افراد رو به معنای واقعی می پرستند آره رامبد جوان درست میگه “مردم ایران شما خیلی باحالین.خیلی”

دایی رضا: برای #رامبد_جوان چیزی خنده‌دار تر از ریش این ملت وجود نداره.

مهدی خرم‌دل: خراسان در گزارشی از موسساتی که کار مسافرت به کانادا به قصد تولد کودک را انجام می‌دهند، هزینه تولد فرزند #رامبد_جوان و #نگار_جواهریان را نیم میلیارد تومان برآورده کرده است. حق هرکسی است هرجا دلش خواست بچه‌اش را به دنیا بیاورد، چه سلبریتی باشد یا نباشد. بروید علتش را رفع کنید

مهدیه گلرو: مردم عزیز ایران ما شما رو خیلی دوست داریمممم،شما خیلیییی خوبیییین! اما ما نمیخواییم بچه مون ایران به دنیا بیاد #رامبد_جوان #کانادا #وطن_فروشی در لباس وطن دوستی

سیدمهدی ناظمی: ماجرای رامبد جوان، یعنی یک سلبریتی که با سرمایه گذاری کلان از بودجه کشور بزرگ شد و تا آخر عمر شاید بیشتر از بسیاری از دیگر سلبریتی ها مدیون بودجه های حکومتی است، بار دیگر نشان داد هیچ نوع شعوری در […] برای حفظ و مدیریت چهره هایی که پرورش می دهد وجود ندارد.

دیاکو: آقای ژوله! مشکل ما این نیست که بچه مردم کجا بدنیا میاد. همونطور که خودت نوشتی، “رسالت” رامبد این بوده که دروغ بگه. بگه «ما خیلی باحالیم» در حالی که کانادا خیلی باحاله. مشکل ما اینه. حالا یقه کی رو بگیریم؟ پدر؟ روانشناس؟

علی بی‌غم: #رامبد_جوان هستند ایشون البته هر جور دوست دارند بچرخن و زندگی کنند؛ ما که بخیل نیستیم فقط ایشون باید یاد بگیرند تو صداوسیما میلی برای ما نسخه نپیچنند.

علی شاکر: فارغ از بحث‌هایی مثل احترام به حریم خصوصی آزادی انتخاب زادگاه فرزند ریاکار و دروغگو بودن یا نبودن #رامبد_جوان ای کاش عکس او با #نگار_جواهریان در #کانادا منتشر نمی‌شد. چون اعتماد اجتماعی ما را پایین‌تر می‌آره و این خطر اصلی است.

محمد کشوری: پارسال خاطرم هست که مدیر یکی از اپراتورهای بزرگ اینترنت بهم گفت پیگیر شده‌اند برای تبلیغ در اینستاگرام #خنداونه (یا صفحه شخصی #رامبد_جوان؛ تردید از من است) به صورت اسپانسر طلایی یکساله، تعرفه‌اش ۱۱ میلیاردتومان بوده است. دقت کنید برنامه تلویزیونی نه، صفحه اینستاگرامش!!

بهار: اینجانبان از راننده اسنپ، مجموعه اسنپ و ملت شریف کانادا و تمام کسانی که خاطرشان به موجب جریان اخیر جریحه دار شده عذر خواهی کرده و اعلام می داریم به قوانین کشور عزیزمان التزام و اهتمام داریم.
و من الله توفیق
نگار و رامبد

مجید قربانی: وی تاکید زیادی بر سپاس گفتن به جای مرسی داشت اما علاقه وافری به پاس کانادا داشت!

شین: رامبد جوان کسی بود که اصرار داشت مردم به‌جای کلمه فرانسوی «مرسی» از کلمه فارسی «سپاس» استفاده کنن، اما حتی از گرفتن شناسنامه ایرانی برای فرزند خودش هم امتناع کرد. سلبریتی‌های ایرانی چیزیین که نیستن.

مادام کری: چهره‌ی بدون نقاب یه مشت سلبریتی نون به نرخ روز خوری رو می بینید که ادعای وطن دوستیشون گوش فلک رو کر کرده! آقای ژوله اگه بجای رامبد جوان مجری سمت خدا این کارو کرده بود بازم اینو می گفتی ؟

احمد باطبی: هرچند خیلی‌ها نمی توانند از همه حقوق انسانی شان بهره ببرند، اما این حق رامبد جوان نگار جواهریان است که مثل همه انسانهای آزاد فرزندشان را هرکجا که مایلند به دنیا بیاورند. اما حقشان نیست که وقتی به ایران برمی گردند برای آنها که نمی توانند از حقوق انسانی شان بهره ببرند نقش بازی کنند

سعید: ژوله میگه اگه به دنیا آوردن [فرزند] رامبد توی کانادا انتقاد دارید به روان پزشک مراجعه کنید ! چرا این […] لمپن رو این جور بزرگ کردیم که وقاحت توهین رو پیدا کنه ؟

داوو ت: این رامبد جوان که تو خندوانه داد میزد چقدر ما ایرانی‌ها خوبیم و فلان برا زایمان همسرش رفتن کانادا که بچه‌ش شهروند کانادا شه درست مثل آزاده نامداری‌ه که اینجا میگفت “خدا رو شکر چادری‌ام” و تو سوییس بی‌حجاب میگشت و آبجو میخورد.

ارغوان: به نظر من همون‌طور که موضوع آبجو خوردن هر هم‌وطنی در خارج از ایران به ما ربط نداره به جز اینکه طرف آزاده نامداری باشه. مشکل زاییدن خارج از ایران هم به ما ربط نداره مگر امثال رامبد جوان. بحث ریاکاری و دروغگوییه نه خود عمل. حالا هی رفقاش بیان توجیه کنن.

انتهای پبام

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.