مرعشی از شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان جدا شد

سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی به علت انتقاداتی که به عملکرد محمدرضا عارف رئیس این شورا داشت شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان را ترک کرد.سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی به علت انتقاداتی که به عملکرد محمدرضا عارف رئیس این شورا داشت شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان را ترک کرد.

به گزارش جمهوریت ؛فارس نوشت ؛ گفته می شود حسین مرعشی در جلسات شورای عالی انتقاداتی به عارف داشته و در همانه جلسه اعلام کرده که دیگر تمایلی به حضور در شورای سیاستگزاری اصلاح طلبان ندارد.

حزب کارگزاران سازندگی اخیرا انتقاداتی به تشکیل مجدد شورای عالی سیاستگزاری اصلاح طلبان داشته است.

انصراف حسین مرعشی از این تشکیلات اصلاح طلب در حالی صورت گرفته که گمانه‌زنی‌ها درخصوص چهره های حقیقی از شورای عالی بیشتر شده و کمیته بررسی آئین‌نامه این شورا در حال بررسی این موضوع است. احزاب عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات از منتقدان جدی شورای عالی سیاستگزاری هستند.

اختلاف نظر درخصوص شورای عالی اصلاح طلبان سبب بروز اختلافات جدی در حزب اعتماد  ملی شد و اعضای این حزب را به دو دسته طرفداران حضرتی(موافق شورای عالی) و موافقان منتجب نیا(مخالف شورای عالی)تقسیم کرد.

احزاب منتقد شورای عالی همچون مردم سالاری و مجمع نیروهای خط امام تشکیل پارلمان اصلاحات را مقابله با شورای عالی می‌دانند.

حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران و عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان درباره کناره‌گیری خود از دوره جدید این شورا اظهار داشت: بنده در دوره جدید قبول نکردم که عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح‌طلبان باشم.

وی اضافه کرد: به دلیل شرایط جسمی نمی‌توانستم به طور منظم در جلسات شورای عالی اصلاح‌طلبان شرکت کنم، به همین منظور دعوت دوستان برای عضویت را نپذیرفتم.

مرعشی در پاسخ به این سؤال خبرنگار مبنی بر اینکه می‌گویند شما به آقای عارف انتقاد کرده‌اید، گفت:‌ خیر، هیچ انتقادی به عارف ندارم و ارادتمند ایشان هستم.

یک نشریه اصلاح طلب امروز خبر از کناره‌گیری حسین مرعشی سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی از شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان به دلیل انتقاد از عارف داده بود.

بیشتر بخوانید:

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.