سرنوشت نامعلوم یک فیلم با بازی رامبد جوان برای اکران

رحمان رضایی تهیه کننده و کارگردان سینما درباره آخرین وضعیت آماده سازی «نیکان و بچه غول» برای اکران به خبرنگار حوزه سینما  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت : این فیلم هنوز در مرحله انجام جلوه های ویژه کامپیوتری باقی مانده است و اکران آن پس از ۶ سال مشخص نیست.

به گزارش جمهوریت ;

سرنوشت نامعلوم یک فیلم با بازی رامبد جوان برای اکرانرحمان رضایی تهیه کننده و کارگردان سینما درباره آخرین وضعیت آماده سازی «نیکان و بچه غول» برای اکران به خبرنگار حوزه سینما  گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، گفت : این فیلم هنوز در مرحله انجام جلوه های ویژه کامپیوتری باقی مانده است و اکران آن پس از ۶ سال مشخص نیست.

وی افزود : متاسفانه این تعویق برای آماده شدن «نیکان و بچه غول» جز کمک کردن به عقب افتادن اکرانش خاصیت دیگری ندارد .

گفتنی است «نیکان و بچه غول» تولید سال ۱۳۹۱ به کارگردانی رحمان رضایی ، نویسندگی افسر شایگان و تهیه‌کنندگی رحمان رضایی و حبیب الهیاری است.

بازیگران این فیلم رامبد جوان, ویشکا آسایش, انوشیروان ارجمند, صالح میرزاآقایی, علی خلج, اسدالله یکتا, فرامرز روشنایی, علیرضا خمسه, شقایق فراهانی هستند.

در خلاصه داستان «نیکان و بچه غول» آمده : ‌‌‌‌پسربچه ای به نام نیکان به همراه خانواده خود برای تفریح به دامنه کوه دماوند می روند. اما نیکان به درون گودالی می افتد و با دنیایی اسرارآمیز مواجه شده و در این دنیا با بچه غولی به نام خوخو آشنا می شود.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.