سایت فروش فوری و پیش فروش ایران خودرو

در سایت فروش فوری و پیش فروش ایران خودرو کارهای زیادی می توانید انجام دهید که ما قسمتی از امکانات در سایت فروش فوری و پیش فروش ایران خودرو را توضیح می دهیم.

در اینجا توضیحاتی در مورد سایت فروش فوری و پیش فروش ایران خودرو خواهیم داد و مواردی مثل فروش فوری و پیش فروش ایران خودرو، شرایط ثبت نام ایران خودرو، لیزینگ، محصولات جدید، قیمت ها، سایت ایران خودرو، فروش نقدی، سایت جدید ایران خودرو، نحوه ورود به سایت ایران خودرو و ثبت نام در پیش فروش ایران خودرو صحبت می کنیم.

سایت فروش فوری و پیش فروش ایران خودرو

سایت فروش فوری و پیش فروش ایران خودرو در دسترس است که به راحتی می توانید با ورود به این آدرس و سپس دنبال کردن قسمت آموزش ما برای ثبت نام، برای ثبت خودروی خود اقدام کنید و به راحتی خودروی خود را انتخاب و خریداری کنید.

سایت فروش فوری و پیش فروش ایران خودرو سایت خیلی ساده ای برای شما خواهد بود و می توانید از این سایت اطلاعات وسیعی برای خود بگیرید در سایت فروش فوری و پیش فروش ایران خودرو شما می توانید به صورت نقدی ماشین خود را خریداری کنید، مابه التفاوت بیمه خود را حساب کنید، برای خرید ماشین در قسمت پیش فروش ثبت نام کنید، اخبار و قیمت های مربوط به خودرو را بررسی کنید و اطلاعات جدیدی در رابطه با خودروهای ایران خودرو کسب کنید.

شرایط ثبت نام ایران خودرو

لازمه ثبت نام برای فروش فوری ماشین های ایران خودرو داشتن شرایط زیر می باشد.

۱٫ مشتری ایران خودرو تنها باید با یک کد ملی ثبت نام کند و اگر با یک کد ملی دوبار ثبت نام کند طبق همین بند از قرارداد ایران خودرو می تواند به صورت یک طرفه قراردادی که بین خودش و مشتری بسته شده است را لغو کند. پس مطمئن باشید که تنها با یک کد ملی  یک بار ثبت نام کرده باشید.

۲٫ طبق بخشنامه جدید ایران خودرو مشتری که در ایران خودرو در ۱۸ ماه گذشته ثبت نام کرده باشد دیگر نمی تواند ثبت نام کند و اگر دوباره ثبت نام کند با این بند از قراردادی که بین خود و ایران خودرو بسته شده مغایرت ایجاد کرده است و ایران خودرو یک طرفه قرارداد را از طرف شرکت لغو خواهد کرد.

۳٫ در این ثبت نام امکان دارد که افراد بالای ۱۸ سال ثبت نام کنند.

۴٫ مشتریانی که به صورت حقوقی و کاردکس و یا ثبت نام با شماره مشتری دوم نمایندگی دارند امکان پذیر نیست و تنها ثبت نامی امکان پذیر است که به صورت حقوقی آماده شده باشد.

۵٫ کد نمایندگی را اگر بخواهید می توانید در زمان ثبت نام دریافت کنید.

۶٫ تنها از طریق سایت می توانید ثبت نام کنید

لیزینگ ایران خودرو

سایت فروش فوری و پیش فروش ایران خودرو  قسمتی دارد که توضیحاتی در مورد شرکت لیزینگ ایران خودرو (سهامی خاص)دارد. شرکت لیزینگ ایران خودرو در سال ۸۲ به عنوان بزرگترین شرکت لیزینگ کشور فعالیت خود را شروع کرد که هدف این گروه اهداف بلندمدت گروه صنعتی ایران خودرو برای پیشرفت در فروش محصولات تولیدی خود می باشد. بزرگترین هدف آنها از تاسیس شرکت لیزینگ، تمرکز فروش اقساطی و همچنین واگذاری اجاره ای خودروهای تولیدی می باشد.

محصولات جدید ایران خودرو

جدیدا تصاویری در شبکه های اجتماعی و سایت ها منتشر شده است که نشان دهنده نمونه استتار شده هایما فامیلی یا M% است که وارد کشور شده و تست های فنی را نیز گذرانده است. این ماشین بعد از رد مراحل تست های فنی در ایران توسط ایران خودرو تولید و در بازار ایران پخش می شود. از طرفی احتمال می دهیم که خودروی هایما فامیلی که در بازار ایران منتشر می شود نظیر هایما S4 ، محصولاتی متفاوت با ورژن چینی خود می باشد.

قیمت محصولات ایران خودرو

قیمت های جدید ایران خودرو با اینکه  به صورت روزانه مشخص شده اند اما باز هم نمی توان اطمینان پیدا کرد که این قیمت های اعلامی در بازار نیز ارائه شوند. بهترین راه برای فهمیدن قیمت های خودروهای ایران خودرو این است که به صورت حضوری از طریق نمایندگی های مختلف این قیمت را بیابید.

اما برای پیش فروش های ایران خودرو و فروش های فوری ایران خودرو بهترین محل برای فهمیدن قیمت های روز ماشین های داخل این طرح ها، سایت خود ایران خودرو است.

 سایت ایران خودرو

برای ورود به سایت فروش فوری و پیش فروش ایران خودرو به راحتی از آدرس مشخص شده می توانید وارد سایت ایران خودرو شوید و از قسمت پایین سمت راست صفحه با انتخاب گزینه فروش اینترنتی محصولات وارد قسمت فروش فوری، پیش فروش و ثبت نام در سایت ایران خودرو شوید. شما به راحتی پس از کلیک بر روی گزینه فروش اینترنتی محصولات وارد صفحه شده و با وارد کردن شماره ملی و شماره شناسنامه در جریان کارهای بعد از ثبت نام خود برای پیش فروش قرار بگیرید.

ثبت نام برای پیش فروش در سایت فروش فوری و پیش فروش ایران خودرو

بعد از ورود به سایت فروش فوری و پیش فروش ایران خودرو  که در پاراگراف قبل طریقه رفتن به آن را توضیح دادیم هم اکنون در همان سایت قسمتی با نام پیش فروش در منو سایت وجود دارد. با کلیک بر روی آن وارد صفحه ای می شوید که بتوانید یک خودرو را انتخاب کنید و ادامه کار را انجام دهید.

بعد از انتخاب انواع فروش و انتخاب خانواده  جستجو را کلیک کنید تا ماشین هایی که برای فروش آماده هستند برای شما نمایش داده شوند. سپس با کلیک بر روی ثبت سفارش به صفحه دیگری وارد می شوید. حال صبر کنید تا مشخصات خودرو نمایش داده شود و در این قسمت مشخصات خود را وارد کنید و ورود به مشتری را کلیک کنید. در مرحله بعد تایید سفارش را بزنید و سپس در مرحله بعدی بانک مورد نظر را برای پرداخت هزینه انتخاب کنید و پرداخت خود را به صورت آنلاین انجام دهید.

در انتها کد پیگیری و کد ارجاع دریافتی خود را حتما یادداشت نمایید تا در صورتی که مشکلی پیش آمد با توجه به کدهای دریافتی به راحتی بتوانید مشکل خود را پیگیری نمایید. این بود آموزش سفارش یک ماشین از سایت فروش فوری و پیش فروش ایران خودرو.

فروش نقدی ایران خودرو در سایت فروش فوری و پیش فروش ایران خودرو

با توجه به اطلاعاتی که در سایت فروش فوری و پیش فروش ایران خودرو درج شده است در راستای درست کردن قیمت خودروها در بازار ماشین های ایران خودرو، تمام متقاضیان بدانید که شرایط فروش نقدی ایران خودرو تنظیم بازار از ساعت ۱۰ صبح در ۳۱ اردیبهشت ۹۸ شروع شده است. شرایط فروش دنا پلاس اتوماتیک در سایت فروش فوری و پیش فروش ایران خودرو از چهارشنبه ۲۲ خرداد فروش فوری ایران خودرو در سایت فروش فوری و پیش فروش ایران خودرو امکان ثبت نام تا تکمیل ظرفیت بسته نخواهد شد. فروش نقدی ایران خودرو در ۳۱ اردیبهشت ۹۸ متشکل از ماشین های پژو ۲۰۷i دستی و پژو ۴۰۵ بنزینی است.

شرایط و توضیحات بخشنامه در سایت فروش فوری و پیش فروش ایران خودرو برای ثبت نام و فروش ماشین های نقدی در ایران خودرو

۱ – جهت واریز مبالغ بالای ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان، مشتریان محترم می بایست پس از دریافت ردیف قرارداد، از طریق سایت فروش اینترنتی شرکت ایران خودرو « بخش میز کار مشتری » حداکثر تا ۲۴ ساعت الباقی مبلغ را واریز نمایند در غیر این صورت قرارداد مذکور غیر فعال شده و وجه به مشتری مسترد خواهد شد.
۲ – هرگونه تغییرات قیمتی غیر مستقیم (بیمه، عوارض دولتی، مالیات و …) و همچنین تغییرات قیمتی ناشی از الزامات قانونی و تصمیمات ابلاغی دولت و نهادهای قانون گذار تا قبل از صدور فاکتور بر عهده مشتری خواهد بود.
۳ – شرکت ایران خودرو مجاز است در صورت تکمیل ظرفیت، نسبت به قطع ثبت نام اقدام کند.
۴ – پس از انعقاد قرارداد، مشتری به هیچ عنوان حق انصراف ندارد.
۵ – در صورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، مطابق کلیه قراردادها ۳۰ درصد سالیانه(۲٫۵ درصد ماهیانه)، جریمه تاخیر به صورت روزشمار محاسبه و قابل پرداخت خواهد بود.
۶ -شرکت در زمان ثبت نام، لیست اقلام و بهای آپشن های اختیاری را به مشتری اطلاع رسانی می نماید. (در سایت ایران خودرو نیز اطلاع رسانی شده است) بدیهی است در صورتی که پس از امضاء قرارداد توسط مشتری، به علت وجود الزامات قانونی و یا لزوم استانداردهای اجباری، نصب تجهیزات و لوازم اضافی (آپشن) توسط شرکت لازم باشد، شرکت حق مطالبه ارزش اضافه آپشن بر اساس ضوابط مصوب شورای رقابت را خواهد داشت.
۷ – نمایندگان در زمان ثبت نام باید موارد موجود در بخشنامه ۲۹۶۸ و ۴۰۲۸) مدارک مورد نیاز جهت احراز سکونت) را در نظر بگیرند و بر اساس آن اقدام نمایند.
۸ – تهیه رونوشت از صفحه اول شناسنامه و کارت ملی مشتری کفایت می کند و چنانچه شناسنامه دارای توضیحات بود، رونوشت از آن صفحه نیز لازم می باشد.
۹ – ارائه کد ملی، کد پستی، آدرس دقیق، منطقه شهرداری محل سکونت و شماره تلفن ثابت و همراه در زمان ثبت نام الزامی است.
۱۰- در صورت ارائه یا درج آدرس پستی اشتباه توسط مشتری، به هیچ عنوان امکان اصلاح وجود ندارد و کلیه تبعات ناشی از صدور پلاک با کد شهر مغایر و یا مفقود شدن مدارک خودرو، به عهده مشتری خواهد بود.
۱۱ – در صورت ارائه اطلاعات نادرست آدرس توسط مشتری، شرکت حق دارد به طور یک طرفه قرارداد را فسخ نماید.
۱۲ -لازم است نمایندگی ها در خصوص مشتریانی که اولین بار در ایران خودرو ثبت نام نموده اند و برای آنها شماره مشتری جدید ایجاد می شود و مشتریانی که شهر محل سکونت آنها با محل صدور شناسنامه مغایر می باشد تاییدیه احراز سکونت را به همراه پرونده ثبت نام مشتری به سازمان ارسال نمایند.
۱۳- نمایندگان محترم می بایست این بخشنامه را برای اطلاع بیشتر در محل رویت مشتریان قرار دهند.
۱۴ – جهت اطلاعات تکمیلی و سوالات احتمالی در خصوص شرایط فروش، با اداره منطقه مربوطه تماس حاصل فرمایید

در پایان امیدواریم توضیحات ما برای برخی قسمت های  سایت فروش فوری و پیش فروش ایران خودرو مفید واقع شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.