۱۴۸۰ کلاس درس برای اسکان مسافران تابستانی آماده شده است

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، نادر جهان آرای مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به آغاز فصل تابستان و مسافرت‌ها، اظهار کرد: ستاد اسکان فرهنگیان استان گیلان برای اسکان گردشگران فرهنگی هزار و ۴۸۰ کلاس درس در قالب ۱۸۶ مدرسه پیش بینی کرده است.

به گزارش جمهوریت ;

۱۴۸۰ کلاس درس برای اسکان مسافران تابستانی آماده شده استبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، نادر جهان آرای مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به آغاز فصل تابستان و مسافرت‌ها، اظهار کرد: ستاد اسکان فرهنگیان استان گیلان برای اسکان گردشگران فرهنگی هزار و ۴۸۰ کلاس درس در قالب ۱۸۶ مدرسه پیش بینی کرده است.

وی با بیان اینکه در تابستان سال گذشته ۶۲ هزار و ۳۴۲ خانوار معادل ۲۲۴ هزار و ۴۳۲ نفر در ستاد اسکان فرهنگیان استان گیلان پذیرش شده اند، افزود: کلاس‌های پیش بینی شده در ستاد اسکان فرهنگیان در سه سطح گروه ویژه، درجه الف و درجه ب پیش بینی شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش گیلان همچنین یاد آورشد: علاوه بر این مراکز ۱۱ مرکز رفاهی با ۱۴۸ سوئیت و ۵۲۳ تخت و سه اردوگاه فرهنگی و تربیتی نیز در شهر‌های رضوانشهر، فومن و بندرانزلی با ظرفیت ۵۲۳ تخت برای پذیرش مسافران فرهنگی آماده شده است.

انتهای پیام/ف

اسکان مسافران تابستانی در بیش از هزار کلاس درس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.