بررسی مشکلات تحریم در واحد‌های تولیدی فردا با حضور رئیس مجلس

رئیس کمیسیون ویژه «حمایت از تولید ملی» گفت: این کمیسیون درباره بررسی مشکلات تحریم در واحد‌های تولیدی فردا با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.رئیس کمیسیون ویژه «حمایت از تولید ملی» گفت: این کمیسیون درباره بررسی مشکلات تحریم در واحد‌های تولیدی فردا با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.

به گزارش جمهوریت؛ حمیدرضا فولادگر ، گفت: جلسه کمیسیون «ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اصل ۴۴ قانون اساسی» درباره بررسی مشکلات تحریم در واحد‌های تولیدی فردا با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.
وی تاکید کرد: مسئول «وزارت صنعت، معدن و تجارت»، رئیس کل گمرک جمهوری اسلامی ایران و رئیس بانک مرکزی در این جلسه حاضر خواهند شد.
فولادگر اظهار داشت: فعلا قصد نداریم مباحثمان را در زمینه بررسی مشکلات تحریم در واحد‌های تولیدی را در قالب طرحی دنبال کنیم، اما اگر در این زمینه نیاز به قانون و یا طرح این مباحث در شورای عالی سران سه قوه بود این موضوعات را ارجاع می‌دهیم.
این نماینده مجلس بیان داشت: کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی فردا مباحث مربوط به مشکلات تحریمی در واحد‌های تولیدی را جمع بندی خواهد کرد.
منبع: میزان
انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.