جا ماندن پنس جراحی در شکم بیمار به مدت بیش از ۲ دهه +تصویر

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان،یک زن ۶۲ ساله روسی به تازگی متوجه شد دردی که بیش از دو دهه تحمل می کرد ناشی از کوتاهی پزشک جراحی بوده که ۲۳ ساله گذشته او را جراحی کرد.

به گزارش جمهوریت ;

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان،یک زن ۶۲ ساله روسی به تازگی متوجه شد دردی که بیش از دو دهه تحمل می کرد ناشی از کوتاهی پزشک جراحی بوده که ۲۳ ساله گذشته او را جراحی کرد. «ازتا گوبوا » زن بازنشسته ۶۲ روسی و ساکن منطقه اوستیای شمالی بیش از دو دهه است که از درد شکمی رنج می برد.پزشکان تشخیص مشکلات کبدی را می دادند و تنها درمانی که پیشنهاد می کردند خوردن داروهای مسکن بود.شروع این درد ۲۳ ساله گذشته پس از انجام عمل سزارین و تولد فرزندش بود.

او اخیرا پس از عکسبرداری متوجه شد که دردی که مدتها آن را تحمل کرده است به دلیل جا ماندن پنس جراحی در شکمش بوده. «ازتا»در مصاحبه ای به خبرنگاران گفت :وقتی برای اولین بار رادیولوژیست پنس را در عکس دید تصور کرد که به طور تصادفی شی فلزی مانند قیچی را به اتاق عکسبرداری بردم.وقتی از من پرسید و عکس را نشان داد،شوکه شدم و دیگر چیزی یادم نیست چون برای چندین سال شکنجه شدن هیستریک بودم.
این اتفاق سر و صدای زیادی در روسیه کرد و وزیر بهداشت اعلام کرد که شخصا در این پرونده رسیدگی خواهد کرد.

جا ماندن پنس جراحی در شکم بیمار به مدت بیش از 2 دهه+تصاویر

انتهای پیام/

زنی که بیش از ۲۰ سال با پنس جراحی در شکم زندگی کرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.