امروز ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱:۳۸ ب.ظ

لطفی: «ترور و تحریم» محور روشنگری در هفته حقوق بشر آمریکایی خواهد بود

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، نصرت الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی صبح امروز(سه‌شنبه ۴ تیر) در نشست اعلام برنامه های هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی اظهار داشت: تا سال ۹۴بزرگداشت شهدای فاجعه هفتم تیر انجام می شد ولی از سال ۹۵ عنوان این مناسبت به تاسی از سخنان رهبر انقلاب و با نگاهی به اقتضائات روز تغییر کرد.

به گزارش جمهوریت ;

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، نصرت الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی صبح امروز(سه‌شنبه ۴ تیر) در نشست اعلام برنامه های هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی اظهار داشت: تا سال ۹۴بزرگداشت شهدای فاجعه هفتم تیر انجام می شد ولی از سال ۹۵ عنوان این مناسبت به تاسی از سخنان رهبر انقلاب و با نگاهی به اقتضائات روز تغییر کرد

وی افزود: وقایع هفته دوم تیر ماه نه تنها به عنوان هفتم تیر بلکه با نگاه تکمیلی و با نگاه به حقوق بشر امریکایی مورد بازخوانی قرار خواهد گرفت.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه این مناسبت ذیل وظیفه دشمن شناسی برگزار می‌شود گفت: ان شالله بتوانیم بازخوانی حقوق بشر آمریکایی را با نگاه فراملی بنگریم و کارهایی را هم در این خصوص شروع کرده ایم تا در راستای تقویت روحیه مقاومت از این فرصت استفاده کنیم.

لطفی افزود: جنایت آمریکا محدود به بعد انقلاب نیست و جنایت آمریکا صرفاً برعلیه ایران اسلامی نیست و بعد از قرن بیستم حداقل صد کشور در قالب های مختلف مورد هجوم آمریکا بوده اند.

وی ادامه داد: از ششم تیرماه ترور مقام معظم رهبری و فاجعه هفتم تیر و بمباران سردشت و ترور ائمه جمعه و اسقاط هواپیمای مسافربری همگی مناسبت هایی هستند که در این هفته به آن ها خواهند پرداخت.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شعار و امسالمان را به اقتضای شرایط روز تکمیل می کنیم گفت: «بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی از منظر ترور و تحریم» و روشنگری امسالمان را با محوریت ترور و تحریم انجام خواهیم داد.

ادامه دارد …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.