امروز ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۵ ب.ظ

ثبت نام ۶۶۰ دانش آموز اسلام ابادی در طرح اوقات فراغت

به گزارش   خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازکرمانشاه ،فرماندار اسلام آباد غرب  گفت: در فصل تابستان ۴ سالن ورزشی و ۲ کانون فرهنگی برای فعالیت دانش آموزان در رشته‌های ورزشی، کمک درسی، هنری و.

به گزارش جمهوریت ;

به گزارش   خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازکرمانشاه ،فرماندار اسلام آباد غرب  گفت: در فصل تابستان ۴ سالن ورزشی و ۲ کانون فرهنگی برای فعالیت دانش آموزان در رشته‌های ورزشی، کمک درسی، هنری و. در نظر گرفته شده و تاکنون ۶۶۰ نفر دانش آموز برای بهره مندی از این کلاس‌ها ثبت نام کرده اند.

حیدری با بیان اینکه ۱۹۴ فضای آموزشی در اسلام آباد غرب فعال است گفت:در این فضا‌های آموزشی ۸۸۷ کلاس درس وجود دارد و ۱۷۳۶ فرهنگی کار آموزش و تربیت فرزندان شهرستان را در ۳ مقطع تحصیلی عهده دارند.

فرماندار همچنین از آمادگی مدیریت شهرستان با امکانات موجود برای برگزاری کنکور سراسری خبر داد و گفت دانش آموزان این شهرستان در سال گذشته ۳۶ رتبه زیر ۱۰۰۰ را از آن خود کردند.

حیدری با اشاره به آماده سازی مدارس  در ایام تعطیلات تابستان گفت: ۱۸ فضای آموزشی با حضور ۱۲۰ نفر دانش آموز در طرح هجرت رنگ آمیزی و تعمیر شدند.

انتهای  پیام/ز

آماده سازی مدارس  در ایام تعطیلات تابستان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.