پیش‌بینی هفته بارانی برای ۶ استان / وزش باد شدید و گرد و خاک در تهران

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.

به گزارش جمهوریت ;

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سازمان هواشناسی با پیش‌بینی هفته بارانی برای ۶ استان نوار شمالی کشور اعلام کرد: در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه به‌ویژه در ساعات بعدازظهر در شمال‌شرق، شرق و جنوب استان‌های سمنان، تهران و شمال اصفهان وزش باد شدید و احتمال خیزش گرد و خاک پیش‌بینی شده است.

به گزارش تسنیم، امروز در برخی مناطق استان‌های مازندران، گلستان، خراسان شمالی و شمال استان‌های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی در ساعات بعدازظهر بارش‌های پراکنده پیش‌بینی شده است.

فردا شنبه ۸ خرداد در اکثر مناطق کشور آسمان صاف و آرام است و از اواسط روز یکشنبه ۹ خرداد و طی روز دوشنبه ۱۰ خرداد بارش باران کاهش نسبی دما در شمال استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و غرب سواحل دریای خزر شامل استان‌های اردبیل، ‌گیلان و مازندران روی می‌دهد و روز دوشنبه بارش در گیلان و مازندران شدت خواهد داشت. روز سه‌شنبه ۱۱ خرداد بارش‌های پراکنده در استان‌های مازندران، گلستان و شرق گیلان ادامه خواهد داشت.

همچنین در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه به‌ویژه در ساعات بعدازظهر در شمال‌شرق، شرق و جنوب استان‌های سمنان، تهران و شمال اصفهان وزش باد شدید و احتمال خیزش گرد و خاک پیش‌بینی شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.