پلیس: مدیر «فن‌پیج» بازیگر معروف در اینستاگرام بازداشت شد / این صفحه ۱۰۰ هزار فالوور دارد / متهم مردی ۳۰ ساله است / موضوع اتهام، نشر اکاذیب است/ او اعتراف کرده از بازیگر مشهور کینه به دل گرفته بد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.

به گزارش جمهوریت ;

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رئیس پلیس فتای پایتخت، گفت: با شکایت یکی از بازیگران مطرح سینما، مدیر یک “فن پیج” که در فضای مجازی به نشر اکاذیب پرداخته بود، دستگیر شد.

سرهنگ تورج کاظمی با اعلام خبر بازداشت مدیر “فن‌پیج” (صفحه هواداری)، یک بازیگر معروف درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: اواخر ماه گذشته یکی از بازیگران مطرح سینما، تئاتر و تلویزیون، با مراجعه به پلیس فتای پایتخت، درباره نشر اکاذیب، توهین و افترا توسط یک صفحه “اینستاگرامی” با هویت نامشخص، علیه خود، ابراز شکایت کرد.

رئیس پلیس فتا پایتخت ادامه داد: این بازیگر مطرح کشور، در شکایت خود عنوان داشت که حدود یک سال است، فردی ناشناس توسط این صفحه دارای ۱۰۰ هزار فالوور، با درج مطالب نامناسب، وی را مورد آسیب روانی قرار داده است.

وی تصریح کرد: پرونده در اختیار کارشناسان این پلیس قرار گرفته و در کمترین زمان ممکن متهم پرونده (مردی ۳۰ ساله)، با اقدامات فنی در محدوده شمال تهران شناسایی و پس هماهنگی با مرجع قضایی در مخفیگاهش دستگیر شد.

کاظمی، خاطرنشان کرد: متهم در تحقیقات ضمن اعتراف به جرم خود عنوان داشت که این اقدام را برای افزایش مخاطب در صفحه خود و همچنین به خاطر کینه‌ به دل گرفته از این بازیگر، انجام داده است.

رئیس پلیس فتای پایتخت، با بیان اینکه، با اعتراف صریح متهم، پرونده تکمیل و برای رسیدگی در اختیار دادسرای جرائم رایانه‌ای قرار گرفته، متذکر شد: شهروندان و کاربران فضای مجازی، باید با رعایت حرمتهای فرهنگ غنی ایرانی – اسلامی در فضای مجازی، امکان بروز جرائم و ناهنجاری را در این فضا کاهش دهند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.