پلیس و دستگاه قضائی به عنوان ۲ بال امنیت آفرین کشور

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازکرمانشاه ،«محمدحسین صادقی» در دیدار با فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اعلام کرد: در سایه همین تلاش‌ها و مجاهدت‌های خالصانه ماموران پلیس، ایران اسلامی امروز به یکی از امن‌ترین کشور‌های جهان تبدیل شده است.

به گزارش جمهوریت ;

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازکرمانشاه ،«محمدحسین صادقی» در دیدار با فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اعلام کرد: در سایه همین تلاش‌ها و مجاهدت‌های خالصانه ماموران پلیس، ایران اسلامی امروز به یکی از امن‌ترین کشور‌های جهان تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه امنیت یکی از بزرگترین نعمت‌هایی است که از سوی خداوند به انسان‌ها اهدا شده، افزود: همواره افرادی بوده اند که به هر دلیلی قصد برهم زدن این امنیت و آرامش را داشته اند، اما چشمان تیزبین پلیس و اقدام به موقع ماموران آن‌ها را از اهدافشان بازداشته است.

دادستان کرمانشاه همچنین به کارشکنی‌های دشمنان علیه اقدام‌های پلیس اشاره کرد و گفت: زمانی که با چنین برنامه‌هایی مواجه می‌شویم به این معناست که نیروی انتظامی وظایف خود را به درستی انجام می‌دهد و همین انجام درست وظایف باعث خشمگینی دشمنان شده و آن‌ها را به ستوه درآورده است.

وی با تاکید بر اینکه امروز پلیس در جامعه به نیرویی محبوب و مردمی تبدیل شده است، گفت: ملت بزرگ ایران، ماموران پلیس را از خود دانسته و بیشترین همکاری را با آن‌ها دارند چرا که به این یقین و باور رسیده اند که نیروی انتظامی هدفی جز ایجاد امنیت ندارد.

صادقی در پایان با ابراز خرسندی از اینکه سردار جاویدان به عنوان یکی از فرماندهان لایق نیروی انتظامی سکان پلیس استان کرمانشاه را در دست گرفته، از آمادگی کامل دستگاه قضائی برای افزایش تعامل موجود خبر داد.

اقتدار دستگاه قضائی و پلیس فضا را برای مجرمان ناامن کرده است

سردار «علی اکبر جاویدان» نیز در این دیدار با تقدیر از تلاش‌های دستگاه قضائی و تعامل و همکاری با پلیس، گفت: اقتدار این ۲ نیروی ولایی، فضا را برای مجرمان ناامن کرده است.

وی با بیان اینکه یکی از مهمترین مطالبات مردم هم اکنون ارتقاء امنیت اجتماعی است، تاکید کرد: هم پلیس و هم دستگاه قضایی وظایف مهم و حساسی را برعهده دارند و برای تحقق آن از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

سردار جاویدان تصریح کرد: پلیس با تلاش‌های شبانه روزی و با چشمان همیشه بیدار خود فضا را برای مجرمان بسیار ناامن کرده و از سوی دیگر با وجود دستگاه قضایی مقتدر و قضاتی شریف و پاکدست، این افراد به سزای عمل خود می‌رسند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه همچنین تعامل موجود میان پلیس و دستگاه قضائی را بسیار مثبت و سازنده توصیف کرد و گفت: باید برای گسترش سطح تعاملات میان این ۲ نیروی ولایی تلاش بیشتری کرد.

وی در پایان از آمادگی پلیس برای هرگونه تعامل با مسئولان قضایی در راستای برخورد قاطعانه با مجرمان و احقاق حقوق شهروندان خبر داد.

انتهای  پیام/ز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.