امروز ۱۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۳:۳۹ ق.ظ

دانش آموزان بسیجی در خط مقدم کمک به محرومان

به گزارش جمهوریت ;

دانش آموزان بسیجی در خط مقدم کمک به محرومانبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک؛ دانش آموزان بسیجی با شرکت در اردو‌های جهادی و کمک به ساخت مسکن در خط مقدم کمک به محرومان تلاش می‌کنند.

چند سالی است که دانشجویان و دانش آموزان بسیجی به همراه سپاهیان اسلام شرکت در اردو‌های جهادی ساخت مسکن محرومان را اولویت کاری خود می‌دانند و این خط مقدم جهاد مسکن سازی است.

جوانان بسیجی این بار در روستای خوشدون از توابع شهرستان فراهان آستین همت را بالا زدند و به کمک و یاری محرومان و آسیب دیده از سیل آمدند.

اردو‌های جهادی مجموعه‌ای از فعالیت‌های خود جوش است که توسط دانشجویان، طلاب حوزه‌های علمیه، دانش آموزان، دانشجویان و سایر جوانان داوطلب در مناطق محروم کشور برگزار می‌شود که هر کدام بنابر ظرفیت‌ها و توانایی‌های موجود، انواع خدمات از جمله انجام پروژه‌های عمرانی مورد نیاز منطقه، خدمات کشاورزی، پزشکی-درمانی، آموزشی- تحصیلی و … را در کنار فعالیت‌های فرهنگی ارائه می‌دهند.

بخش اعظم از هدف از برگزاری این اردو‌های جهادی، بر پایه سازندگی استوار شده است که این سازندگی از خودسازی درونی افراد آغاز و به سازندگی در مناطق محروم خلاصه می‌شود و توسعه فرهنگ محرومیت زدایی در بین جوانان و ایجاد روحیه سازندگی و امید در مردم منطقه جزو رسالت‌های تعیین شده بر دوش جهادگران است.

انتهای پیام / ج

دانش آموزان بسیجی در اردو‌های جهادی در ساخت مسکن محرومان کمک می‌کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.