امروز ۳ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۶:۳۲ ب.ظ

۱۰ میلیارد ریال لوازم آرایشی در یک انبار/ کشف ۲۹ هزار لیتر گازوئیل در سیب و سوران

 به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، مهمترین حوادث امروز پنجشنبه ۲۷ تیرماه سال ۹۸ را میتوانید در این بسته خبری بخوانید.

به گزارش جمهوریت ;

 به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان، مهمترین حوادث امروز پنجشنبه ۲۷ تیرماه سال ۹۸ را میتوانید در این بسته خبری بخوانید.

پلمب ۴۹ واحد صنفی متخلف در زابل

غلامرضا میرشکاری جانشین انتظامی زابل   اظهار کرد: در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی وساماندهی واحد‌های صنفی، طرح نظارت وکنترل براصناف در شهرستان زابل توسط ماموران اداره نظارت براماکن عمومی این فرماندهی به مرحله اجرا گذاشته شد.

وی بیان کرد: در راستای اجرای این طرح ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی به صورت غیر مترقبه از ۱۱۶ واحد صنفی بازدید که ۴۹ واحد صنفی متخلف به علت نداشتن پروانه کسب وعدم رعایت قوانین ومقررات پلمپ و برای ۵۸ واحد صنفی دیگر نیز اخطار پلمب صادر کردند.

سرهنگ میرشکاری تخلفات اصلی این واحد‌های صنفی را نداشتن پروانه کسب، رعایت نکردن نکات بهداشتی، گران فروشی و عدم رعایت ضوابط انتظامی برشمرد و افزود: در صورتی که سایر واحد‌های صنفی در موعد مقرر به تعهدات خود عمل نکرده و قوانین و مقررات را رعایت نکنند با برخورد قانونی پلیس مواجه خواهند شد.

جانشین انتظامی زابل خاطرنشان کرد: در همین راستا ماموران پلیس امنیت عمومی در این طرح؛ آموزش‌ها و توصیه‌های لازم در خصوص رعایت کردن کلیه ضوابط انتظامی در محل کسب را به متصدیان ارائه کردند.

کشف ۲۹ هزار لیتر گازوئیل در “سیب و سوران”

سرهنگ غلامرضا توکلی  فرمانده انتظامی شهرستان سیب و سوران ب گفت: ماموران انتظامی شهرستان سیب و سوران در راستای مبارزه باقاچاق سوخت و جلوگیری از هدر رفت سرمایه‌های ملی طرح کنترل محور‌های مواصلاتی را تشدید کردند.

وی افزود: در این راستا ماموران پاسگاه ” پسکوه ” روز گذشته هنگام کنترل خودرو‌های عبوری در محور خاش – سیب و سوران به یک دستگاه تریلی تانکر دار مشکوک شده و آن را برای بررسی بیشتر متوقف و در بازرسی از آن ۲۹ هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان سیب و سوران با اشاره به معرفی راننده خودرو به مقام قضائی خاطر نشان کرد: یکی از وظایف ذاتی پلیس مبارزه با پدیده شوم قاچاق است و با توجه به تاثیر منفی این معضل بر اقتصاد کشور، مجموعه انتظامی شهرستان با تلاش شبانه روزی تمامی یگان‌های تابعه خود و با قدرت تمام با هرگونه قاچاق، مقابله و مبارزه خواهد کرد. 

۱۰ میلیارد ریال لوازم آرایشی در یک انبار

سرهنگ “حیدر علی کیخای مقدم ” فرمانده انتظامی شهرستان چابهار  در خصوص انتشار کلیپی در یکی از شبکه‌های اجتماعی با موضوع ” مصادره غیرقانونی اجناس مغازه‌های لوکس فروشی در خیابان رسالت چابهار” گفت: ماموران دایره مبارزه با کالای قاچاق پلیس آگاهی این فرماندهی با یک سری تحقیقات میدانی یک انبار دپو کالا‌های قاچاق را در خیابان ” رسالت ” شناسایی کردند.

وی افزود: ماموران این فرماندهی پس از هماهنگی لازم قضائی در بازرسی از این انبار ۱۸ هزار و ۴۶۸ قلم لوازم آرایشی و بهداشتی نظیر ادکلن، رنگ مو، شامپو، اسپری خوش بوکننده و… قاچاق و فاقد هرگونه مجوز گمرکی به ارزش تقریبی ۱۰ میلیارد ریال کشف کردند.

سرهنگ کیخای مقدم با اشاره معرفی فرد متخلف به دادسرا از شهروندان خواست هرگونه موارد مشکوک به کالای قاچاق را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش تا در این خصوص اقدام شود.

انتهای پیام/ع

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.