امروز ۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۵ ق.ظ

درخواست مذاکره با آمریکا علت شکایت شورایعالی امنیت ملی از رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس

علت این شکایت تخلف از مصوبه شورایعالی امنیت ملی درباره ممنوعیت مذاکره با آمریکا عنوان شده در حالیکه ما معتقدیم محدودیت مذاکره با دولت ترامپ وجود دارد اما با بقیه نهادهای آمریکایی می‌توان مذاکره کرد.

الیاس حضرتی نماینده مردم تهران در مجلس که امسال ریاست کمیسیون اقتصادی مجلس را هم عهده دار شده ، گفت: شورایعالی امنیت ملی از من به دلیل انجام مصاحبه ای، شکایت کرده و فردا این شکایت در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان بررسی می‌شود.

به گزارش جمهوریت الیاس حضرتی در حاشیه جلسه علنی صبح امروز دوشنبه مجلس در جمع خبرنگاران گفت: چندی پیش در مصاحبه‌ای پیشنهاد دادم تا برای مذاکره با ارکان مختلف حکومت آمریکا اعم از سنا، کنگره و احزاب تاثیرگذار این کشور، جمعی از سفرا، دیپلمات‌های با تجربه و افراد برجسته را به کار گیریم.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی بیان کرد: به دلیل همین مصاحبه علیه من شکایتی از طرف شورایعالی امنیت ملی مطرح شده که قرار است فردا در جلسه هیات نظارت بر رفتار نمایندگان به آن رسیدگی شود.

حضرتی گفت: علت این شکایت تخلف از مصوبه شورایعالی امنیت ملی درباره ممنوعیت مذاکره با آمریکا عنوان شده در حالیکه ما معتقدیم محدودیت مذاکره با دولت ترامپ وجود دارد اما با بقیه نهادهای آمریکایی می‌توان مذاکره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.