جمنا با جامعه روحانیت همکاری می کند اما…

چمران در پاسخ به سوالی در مورد نظرش درباره حضور احمدی نژاد و قالیباف به عنوان نامزدهای جریان اصولگرایی نیز گفت: انشاءالله همه با هم خوب باشند و برای خدا کار کنند و در کنار هم باشیم.چمران در پاسخ به سوالی در مورد نظرش درباره حضور احمدی نژاد و قالیباف به عنوان نامزدهای جریان اصولگرایی نیز گفت: انشاءالله همه با هم خوب باشند و برای خدا کار کنند و در کنار هم باشیم.

جمهوریت ؛ نایب رئیس جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: جامعه روحانیت مبارز حزب سیاسی نیست و سازو کار اجرایی ندارد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ، مهدی چمران نائب رئیس جمنا، با اشاره به بحث های پیرامون تشکیل شورای ائتلاف اصولگرایان گفت: این شورا ساز و کار اجرایی مانند جبهه مردمی نیروهای انقلاب ندارد، بنابراین مجموعه قابل حرکت در مسائل مختلف همین گروه ها و تشکل ها هستند و این مجموعه لزوما یک شورا برای هماهنگی است.

او با بیان اینکه جامعه روحانیت مبارز یک حزب نیست افزود: زمانی که مجموعه جامعه روحانیت حزب سیاسی نیست، پس ائتلاف و حرکت سیاسی نخواهد داشت و سطح بالاتری را شامل می شود.

چمران بر همکاری و هماهنگی تشکل های اصولگرا و خصوصا جمنا به جامعه روحانیت مبارز تاکید کرد.

نائب رئیس جمنا درباره دیدار و مباحث مطرح شده در خصوص ائتلاف احمدی نژاد با قالیباف اظهار کرد: از این دیدار و مطالب مطرح شده پیرامون آن اطلاعی ندارم و دیدار هماهنگ شده ای نبوده است و مطلع شدم که آن هم ائتلافی در کار نبوده و صرفا یک ملاقات بوده است.

چمران در پاسخ به سوالی در مورد نظرش درباره حضور احمدی نژاد و قالیباف به عنوان نامزدهای جریان اصولگرایی نیز گفت: انشاءالله همه با هم خوب باشند و برای خدا کار کنند و در کنار هم باشیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.