امروز ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۴:۰۷ ب.ظ

پدر صدرالساداتی: از فرزندانم بی‌خبریم

ظهر پنجشنبه استاندار قم گفت که از آنها بی خبر است اما ظهر جمعه دو نماینده‌ی قم مدعی شدند که آنها در منزل حجت الاسلام غفار عباسی هستند. این دو برادر از هواداران نزدیک به غفار عباسی هستند.ظهر پنجشنبه استاندار قم گفت که از آنها بی خبر است اما ظهر جمعه دو نماینده‌ی قم مدعی شدند که آنها در منزل حجت الاسلام غفار عباسی هستند. این دو برادر از هواداران نزدیک به غفار عباسی هستند.

جمهوریت: حجت الاسلام صدرالساداتی، پدر برادران صدرالساداتی در عصر جمعه، ادعای ظهر جمعه‌ی ذوالنور و امیرآبادی درباره‌ی پسرانش را تکذیب کرد و گفت که تاکنون از آنها هیچ خبری ندارد.

کانال تلگرامی نزدیک به حجت الاسلام غفار عباسی ساعت ۷ و نیم غروب جمعه ویدیویی را از پدر آنها منتشر کرده است که در آن ادعای پیدا شدن فرزندانش را رد می‌کند.

پسران او از دو روز پیش مفقود شده‌اند. یکی از آنها، روح الله، عضو مجلس خبرگان و دیگری، محمدمهدی، داماد آیت الله مدرسی یزدی، عضو شورای نگهبان است.

ظهر پنجشنبه استاندار قم گفت که از آنها بی خبر است اما ظهر جمعه دو نماینده‌ی قم مدعی شدند که آنها در منزل حجت الاسلام غفار عباسی هستند. این دو برادر از هواداران نزدیک به غفار عباسی هستند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.