شرط و شروط رئال مادرید برای صدور مجوز انتقال رونالدو به یوونتوس

کهکشانی‌ها برای موافقت با پیوستن ستاره پرتغالی‌شان به بانوی پیر یک شرط متفاوت دارند.کهکشانی‌ها برای موافقت با پیوستن ستاره پرتغالی‌شان به بانوی پیر یک شرط متفاوت دارند.

باشگاه رئال مادرید تنها در صورتی اجازه می‌دهد رونالدو با قراردادی ۱۰۰ میلیون یورویی به یوونتوس ملحق شود که او به صورت علنی اعلام کند این جابه‌جایی طبق میل خودش صورت گفته است.

بند فسخ ۱۰۰ میلیون یورویی که یوونتوس با پرداخت آن می‌خواهد رونالدو را جذب کند در واقع یک توافق دو جانبه میان رونالدو و فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید است که در ماه ژانویه میان آنها صورت گرفته و ظاهراً مکتوب و مستند نیست و به همین دلیل عملی شدن آن مستلزم صدور مجوز نهایی از سوی فلورنتینو پرس است.

در همین راستا چند رسانه‌ اسپانیایی و ایتالیایی از جمله نشریات مارکا، شبکه رادیویی کادنا کوپه و شبکه تلویزیونی اسکای اسپورت ایتالیا مدعی شده‌اند که رئال مادرید می‌خواهد رونالدو شخصاً تمایلش برای رفتن به یوونتوس را اعلام کند تا هواداران رئال مادرید و رسانه‌ها این برداشت را نداشته باشند که قهرمان اروپا ستاره پرتغالی را مجبور به ترک سانتیاگو برنابئو کرده است و به هیچ وجه مقصر جلوه داده نشود.

این بدان معناست که رونالدو می‌بایست در یک کنفرانس خبری شخصاً‌ اعلام کند که پس از ۹ سال می‌‌خواهد رئال مادرید را ترک کند و به دنبال چالشی جدید در یوونتوس است. ادعای مطرح شده توسط این نشریات، عملاً منعکس‌کننده اظهاراتی است که ژرژ مندز، مدیر برنامه‌های رونالدو به تازگی عنوان کرده.

علاوه بر این، برگزاری این نشست خبری، رئال مادرید را قادر می‌‌سازد تا به صورت علنی و رسمی از ستاره پرتغالی‌اش قدردانی کند و اتفاقاتی که چهار سال پیش بعد از جدایی ایکر کاسیاس از این تیم رخ داد و از نظر خیلی‌ها مصداق بی‌احترامی به کاپیتان سابق کهکشانی‌ بود، تکرار نشود.

روز جمعه نشریه مارکا روی جلد خود تیتری با این مضمون چاپ کرده بود که رونالدو به آندره‌آ آنیلی، رئیس باشگاه یوونتوس قول داده است که به این تیم ملحق خواهد شد، اما با این حال همه چیز به صدور مجوز نهایی از سوی پرس بستگی دارد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.