امروز ۱۰ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۵:۴۸ ق.ظ

به روحانی حسادت کردند/ تقصیر احمدی نژاد بود

محمدرضا خباز، فعال سیاسی اصلاح‌طلب معتقد است یکی از دلایل انتقادها به دولت حسادت است وی همچنین بر این باور است که عملکرد دولت پیشین بر دولت روحانی موثر بوده است. جالب توجه است که پس از 7 سال اصلاح طلبان هنوز مشکلات را دولت قبل معرفی می کنند

محمد+رضا+خباز
جمهوریت – فارس نوشت: محمدرضا خباز، فعال سیاسی اصلاح‌طلب در گفت‌وگو با «آرمان ملی» گفته است: دلایل هجمه علیه دولت متفاوت است، به چند نمونه از آنها اشاره می‌کنم که اولین آنها حسادت است.

در انتخابات ریاست جمهوری در سال ۱۳۹۲ زمانی که روحانی کابینه خود را به مجلس معرفی کرد در همان جلسه اول که هنوز دولت او شروع به کار نکرده بود اما از او می‌پرسیدند علت بیکاری گرانی و تورم چیست؟ چطور دولتی که شروع به کار نکرده از کابینه او متوقع باشیم؟

این عوامل نشان دادند در خصوص روحانی فرار به جلو رخ داد و دولت او را مقصر بحران‌های دولت قبل دانستند. تمام بحران‌های دولت احمدی‌نژاد به گردن روحانی افتاد و حتی زمانی شروع به تخریب کابینه و دولت روحانی کردند که آنها به‌طور جدی شروع به کار نکرده بودند.

بنابراین به راحتی می‌توان نتیجه گرفت چه میزان حسادت در برخی رفتارها علیه روحانی موثر بوده است. حسادت به این معنا که کسانی که روحانی را تخریب کردند به‌دنبال کاندیدای دیگری بودند و زمانی که آن شخص رای نیاورد آرزوها و آمال آنها بهم ریخت در نهایت هم تمام سعی خود را برای اینکه دولت روحانی را تخریب کنند انجام دادند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.