امروز ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲:۵۳ ب.ظ

۵ کاندیدای ریاست کمیسیون اصل ۹۰ / رای گیری درباره اعتبارنامه تاجگردون قطعی شد

آقایان میرسلیم، نبویان، پژمانفر، شجاعی و سید نظام‌الدین موسوی پنج گزینه ریاست کمیسیون اصل 90 هستند که مجلس شورای اسلامی یک نفر از آنها را انتخاب خواهد کرد.

سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت که پنج کاندیدای ریاست کمیسیون اصل ۹۰ از سوی هیات رییسه به صحن علنی مجلس شورای اسلامی معرفی می‌شوند.

محمدحسین فرهنگی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: طبق آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی هیات رییسه حداقل می‌تواند دو نفر را به عنوان گزینه ریاست کمیسیون اصل ۹۰ به صحن علنی مجلس پیشنهاد کند اما با توجه به این‌که پنج نفر داوطلب بودند و هیات رییسه هم تاکیدی بر هیچ کدام از آنها نداشت مقرر شد این پنج کاندیدا به صحن علنی مجلس شورای اسلامی معرفی شوند تا نمایندگان از بین این پنج نفر یک نفر را انتخاب کنند.

وی ادامه داد: آقایان میرسلیم، نبویان، پژمانفر، شجاعی و سید نظام‌الدین موسوی پنج گزینه ریاست کمیسیون اصل ۹۰ هستند که مجلس شورای اسلامی یک نفر از آنها را انتخاب خواهد کرد.

سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی درباره‌ی بررسی اعتبارنامه غلامرضا تاج‌گردون منتخب مردم گچساران نیز اظهار کرد: در اصل موضوع یعنی رای‌گیری در مورد این اعتبارنامه در هیات رییسه موافقت شد اما نحوه آن و مذاکرات مربوطه در جلسه امروز بعد از ظهر هیات رییسه نهایی خواهد شد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.