Sorry. No data so far.

امروز ۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۷:۱۱ ب.ظ

رفتار بخشی از اصلاح طلبان نیازمند بازنگری جدی است

بخشی از نیروهای اصلاح طلب باید یک بازنگری جدی در برخی از رفتارهای خود داشته باشند. زیرا مردم در مقاطعی به آنها رأی داده‌اند ولی به آنچه از ایشان انتظار داشتند، نرسیده‌اند. امروز نه تنها این دسته از اصلاح طلبان، بلکه بخش‌هایی از حاکمیت باید در ارتباط خود با مردم بازنگری کنند و خود را در سطح مردم ببینند.

به گزارش جمهوریت ،  محمدرضا خباز فعال سیاسی اصلاح طلب  در خصوص احتمال ظهور یک جریان سوم سیاسی در کشور و به حاشیه رانده شدن اصلاح طلبان و اصولگرایان، اظهار داشت: بنده به این دلیل که خود را اصلاح طلب می‌دانم، در خصوص جریان سیاسی متبوع خود صحبت می‌کنم. به نظر من اصلاح طلبی یک «گفتمان» و «اندیشه» است. باید توجه داشت که هیچگاه نمی‌توان یک اندیشه را از بین برد.

وی ادامه داد: اگر مردم مخالفتی را از خود بروز می‌دهند، معنی این مخالفت پشت کردن به جریان اصلاحات نیست، بلکه آنها از برخی اصلاح طلبان گله دارند. برای مثال مردم ما هیچگاه با اسلام مخالفتی نداشته‌اند، بلکه با برخی «مسلمان نماها» زاویه دارند، زیرا برخی اسلام را یک ابزار برای رسیدن به مطامع دنیوی خود کرده‌اند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب با پیش‌بینی در خصوص جریان سیاسی متبوع خود، عنوان داشت: اصلاح طلبی همانند یک «خورشید» است که یک سری رفتارهای نامناسب از برخی اصلاح طلبان، همانند یک ابر بخشی از نور آن را پوشانده است؛ هرچند که همین ابرها نیز به مرور زمان کنار می‌روند.

به گزارش خبرانلاین ، خباز در پایان با تأکید بر لزوم بازنگری برخی از اصلاح طلبان در رفتارهای سیاسی خود، ابراز داشت: بنده معتقدم بخشی از نیروهای اصلاح طلب باید یک بازنگری جدی در برخی از رفتارهای خود داشته باشند. زیرا مردم در مقاطعی به آنها رأی داده‌اند ولی به آنچه از ایشان انتظار داشتند، نرسیده‌اند. امروز نه تنها این دسته از اصلاح طلبان، بلکه بخش‌هایی از حاکمیت باید در ارتباط خود با مردم بازنگری کنند و خود را در سطح مردم ببینند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.