امروز ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۴:۴۷ ب.ظ

بسته شدن خیابان های مرکز مسکو پیش از آغاز مسابقه روسیه

مقامات پایتخت روسیه اعلام کردند که امروز (شنبه) پیش از آغاز دیدار تیم های ملی فوتبال این کشور و کروواسی در شهر سوچی، خیابان های مرکزی مسکو بسته خواهد شد.مقامات پایتخت روسیه اعلام کردند که امروز (شنبه) پیش از آغاز دیدار تیم های ملی فوتبال این کشور و کروواسی در شهر سوچی، خیابان های مرکزی مسکو بسته خواهد شد.

تیم ملی فوتبال روسیه در مرحله قبلی برخلاف پیش بینی ها اسپانیا را شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی شد و به همین دلیل بسیاری از روس ها پس از این پیروزی با حضور پرشمار در خیابان های مرکزی مسکو تا پاسی از شب شادمانی کردند.

با توجه به اینکه در این رویداد شهرداری مسکو غافلگیر و عملا خیابان های مرکزی تا بامداد روز بعد بسته شد، برپایه تصمیم اعلام شده خیابان های مرکزی مسکو امشب بسته می شود.

مسابقه تیم ملی فوتبال روسیه و کروواسی ساعت ۲۱ به وقت محلی و ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران در شهر سوچی برگزار می شود.

بزرگ ترین محل تجمع هواداران فوتبال در پایتخت روسیه در دیدار قبلی بسیار زودتر از آغاز مسابقه به دلیل حضور گسترده روس ها پر شد و شمار زیادی از مردم نتوانستند وارد محدوده تعیین شده شوند.

مقامات فدراسیون فوتبال روسیه نیز اعلام کرده اند، برای رفع این مشکل در بازی امشب، ورزشگاه اسپارتاک میزبان پنج بازی جام جهانی را با نصب دهها نمایشگر بزرگ تبدیل به دومین محل تجمع هواداران فوتبال (فن فست فیفا) می کنند.

همچنین اعلام شده است که وسایل نقلیه عمومی تا ساعت سه بامداد فردا (یکشنبه) فعالیت می کنند تا هواداران فوتبال بتوانند بعد از بازی به راحتی به مقصد برسند.

مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه از ۲۴ خرداد ماه در ۱۱ شهر روسیه و ۱۲ ورزشگاه آغاز شده است.

 

منبع: ایرنا

 

انتهای پیام/

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.