امروز ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۵:۰۰ ب.ظ

عذرخواهی ساناز طاری بابت کشف حجابش

ساناز طاری؛ بازیگر سریال پدر به خاظر انتشار خبر کشف حجابش عذرخواهی کرد.

ساناز طاری بازیگر صداوسیماست که خبر خداحافظی‌اش از دنیای بازیگری را با انتشار عکسی از خود، آن هم بدون حجاب، در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد. او در کپشن این عکس نوشته بود: «بعضی رؤیا‌ها هست که برای بعضی‌ها دست‌نیافتنیه، حالا به هر دلیلی! من یک‌بار به دنیا اومدم و می‌خوام این یک‌بار رو آزادانه و شاد زندگی کنم. خداحافظ رؤیای کودکی، خداحافظ بازیگری. شاید روزی در جایی بهتر و آزادانه‌تر دوباره به سراغت بیام. این عکس مهر تأییدیه برای تصمیمی که مدت‌هاست گرفتم.»

همین عکس و همین کپشن واکنش‌های زیادی از سوی مخاطبان صداوسیما، کاربران شبکه‌های اجتماعی و دیگر سلبریتی‌ها ایجاد کرد و باعث شد خودش هم به این موضوع اعتراف کند و در یک استوری چنین بنویسد: «چقدر جالب که تا قبل از گذاشتن پست آخرم، هیچ‌کدوم از دوستان و همکارانم حتی یاد منم نبودند و براشون اهمیتی نداشت که من در چه حالم! ولی الان همه نگران شدند و پیگیر…»


احتمالا تا اینجای مطلب داشتید فکر می‌کردید ساناز طاری را در کدام فیلم دیده‌اید، باید بگوییم او بازیگر سریال‌هایی، چون «شمعدانی»، «پدر» و «فوق لیسانسه‌ها» بوده است و اگر باز هم تصویری در ذهنتان نیامد، لازم است آن سکانس از سریال پدر که پسری جوان از پنجره پرید بیرون و در فضای مجازی پخش شد را یادآوری کنم و بگویم یکی از آن ۲ دختر ساناز طاری بود و اتفاقا کاربری با اشاره به همین سکانس نوشته بود: «اون حامد این روزا رو می‌دید که خودشو از پنجره پرت کرد پایین.»

اما ساناز طاری بازیگر سریال پدر در پست جدیدش به خاظر انتشار خبر کشف حجابش عذرخواهی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.