افزایش لحظه‌ای قیمت سکه در ایران از زمان خواب سیصد ساله اصحاب کهف پیشی گرفت

اصحاب کهف سیصد سال خوابیدند تا سکه آنها ارزش پیدا کرد اما امروز کافی است یک ساعت بخوابید تا شاهد افزایش لحظه‌ای تورم و گرانی سکه و ارز باشیم

نماینده مردم فریدن، فریدون شهر و چادگان در مجلس با انتقاد از افزایش افسارگسیخته قیمت سکه در بازار گفت: ارزش سکه در زمان اصحاب کهف بعد از گذشت سیصد سال از خواب آنها افزایش یافت اما در شرایط کنونی در ایران لحظه‌ای افزایش می‌یابد.

به گزارش خانه ملت، حسین محمد صالحی دارانی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۲۲مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر به وزیر جهاد کشاورزی گفت: قرار بود شما برای رفع مشکلات کشاورزی و ساماندهی محصولات این بخش برنامه جدی داشته باشید اما با اجرای قوانینی که در کشور در حوزه آب و منابع طبیعی وجود دارد، کشاورزان زمینگیر شدند و هر سال خسارات بسیاری را می‌پردازند. چرا اکنون کسی به فکر کشاورزان نیست؟

مسئولان باید از کشاورزان به طور جدی حمایت کنند

نماینده مردم فریدن، فریدون شهر و چادگان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: قیمت محصولات کشاورزی نظیر سیب‌زمینی و پیاز امسال نسبت به سال گذشته بسیار کاهش یافته است در حالی که تورم و گرانی چندین برابر شده است. کشاورزان چطور در این شرایط نفس می‌کشند.

وی تصریح کرد: در منطقه فریدن بزرگ و بسیاری از مناطق کشور سیب‌زمینی و پیاز تولید می‌شود و هر سال پایان تابستان دغدغه بزرگ کشاورزان این بخش این است که چطور قرض و بدهی خود را پرداخت کنند بنابراین لازم است در یک برنامه‌ریزی جدی حمایت خود را از آنها اعلام کنیم تا هر سال دچار آفت و مصیبت نشوند و به این فکر کنیم که باید وضعیت مشقت‌بارشان را بهبود بخشیم و رفاه زندگی آنها را تأمین کنیم.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در پایان یادآور شد: اصحاب کهف سیصد سال خوابیدند تا سکه آنها ارزش پیدا کرد اما امروز کافی است یک ساعت بخوابید تا شاهد افزایش لحظه‌ای تورم و گرانی سکه و ارز باشیم./

پایان پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.